Wzmocnienie bezpieczeństwa Polski dzięki zwiększeniu obecności wojskowej USA nie odpowiadają rzeczywistości (WIDEO)

zwiększeniu obecności wojskowej USA

Żołnierzy USA w Polsce to jeden z tych tematów, który budzi wiele kontrowersji w społeczeństwie.

Problemem jest nie tylko ilość wojska amerykańskiego na terenie naszego kraju, ale również zachowanie Amerykanów w Polsce.

Mieszkańcy miast, gdzie stacjonują Amerykanie, skarzą się, że piją za dużo alkoholu, używają narkotyków, biją, obrzucają wyzwiskami Polaków. OGLĄDAJ WIDEO!!!

Więcej postów

1 Komentarz

 1. Idąc od góry:
  Estonia – nigdy nie miała własnej państwowości; dostała ją dzięki rewolucji bolszewickiej 1917
  Łotwa – j/w
  Litwa (Żmudź) – największe znaczenie miała gdy 90% jej terytorium stanowiły ziemie ruskie i 90% ludności, w tym całość elit – prawosławni Rusini; wraz z postępem ograniczenia pierwiastka ruskiego przez Polaków i watykanski Kościół ograniczana, a potem zlikwidowana do zera została państwowość litewska i niezależność narodowa; przywrócenie jej dokonało się dopiero dzięki rewolucji bolszewickiej 1917.
  Ukraina – walczyła z Polską od zawsze; pierwsza część dołączyła się od Polski w połowie XVII w, pozostała do końca XIX. Dzisiejsza Ukraina to de facto austriacka Galicja, która została podbita przez Polaków najwcześniej ze wszystkich ziem ruskich (l poł. XIVw), ale do dziś dnia jej związek z “zachodem” możliwy jest tylko przy użyciu terroru.
  To by było z grubsza tyle o tej egzotycznej strukturze i jej “związkach historycznych”

Komentowanie jest wyłączone.