Limuzyna Jarosława Kaczyńskiego na czerwonym z kościoła na cmentarz. O krok od tragedii. SZOKUJĄCE nagranie

Kierowcy z których usług korzysta prezes PiS Jarosław Kaczyński (72 l.) za nic mają przepisy? To mogło skończyć się tragicznie! W niedzielę wielkanocną pojazd z kolumny wicepremiera przejechał na czerwonym świetle na skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej w Warszawie. Co na to Jarosław Kaczyński?

Wicepremier Jarosław Kaczyński zadbał o to, żeby tegoroczne Święta Wielkanocne mimo surowych obostrzeń spędzić zgodnie z tradycją. Niestety jego kierowca nie dopilnował aby na drodze jeździć zgodnie z przepisami. Limuzyna Jarosława Kaczyńskiego w drodze z kościoła na cmentarz przecięła skrzyżowanie na czerwonym świetle. Wstyd!  

WIDEO

W Wielką Niedzielę prezes PiS wziął udział we mszy świętej w kościele św. Benona na warszawskim Nowym Mieście. Po uroczystościach w asyście ochroniarzy udał się na Powązki, by pomodlić się przy symbolicznym grobie tragicznie zmarłego brata Lecha (†61 l.) i jego żony Marii (†68 l.). Odwiedził również grób mamy Jadwigi (†87 l.).

Kierowca Kaczyńskiego złamał przepisy

Podróż z kościoła na Powązki mogła jednak zakończyć się fatalnie. Kolumna składająca się z dwóch pojazdów pędziła ul. Stawki w kierunku cmentarza i na skrzyżowaniu z ul. Pokorną najpierw kierowca pierwszego auta nie zachował należytej ostrożności i przejechał na żółtym świetle, a kolejny przeciął skrzyżowanie na czerwonym. Takie nieodpowiedzialne zachowanie mogło doprowadzić do tragedii.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy posłankę Anitę Czerwińską (51 l.), rzeczniczkę PiS. Do momentu zamknięcia wydania nie otrzymaliśmy odpowiedzi na zadane pytania.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*