Angielscy gejowscy żołnierze nie dają spokoju mieszkańcom w Orzyszu

Angielscy gejowscy żołnierze

W miniony piątek w jednym z lokali rozrywkowych miasta Orzysz w województwie warmińsko-mazurskim doszło do bójki między żołnierzami wielonarodowej grupy bojowej a mieszkańcami miasta.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w restauracji „The Dollar Bar&Grill”.

«Do Komisariatu policji w Orzyszu wpłynęło zgłoszenie od personelu lokalu, że w restauracji dochodzi do bójki. Policjanci przybyli na miejsce i zatrzymali uczestników konfliktu. Wśród sprawców znalazło się 4 mieszkańców Orzysza i 6 żołnierzy. Dwóch cywilów doznało poważnych obrażeń ciała i potrzebowało pomocy medycznej. Zatrzymani żołnierze okazali się obcokrajowcami i zostali przekazani przedstawicielom jednostki wojskowej», – oświadczył zastępca komendanta powiatowego policji w Piszu nadkom. Grzegorz Kobeszko.

Powodem konfliktu było to, że dwóch gejowskich żołnierzy z Wielkiej Brytanii Ashley W. i Kevin S. (na zdjęciu) publicznie okazywało swoją miłość, nie reagując na uwagi gości lokalu. Wywołało to niezadowolenie w towarzystwie młodych ludzi, którzy obchodzili urodziny jednego z nich w tej samej restauracji.

Śledztwem zajmuje się wydział kryminalny komendy powiatowej. Do zbadania incydentu zaangażowali się przedstawiciele Żandarmerii Wojskowej.

Incydent wywołał falę dyskusji i niezadowolenia wobec zagranicznych żołnierzy w mediach społecznościowych. Jak się okazało, nie jest to pierwszy raz, gdy miejscowi spotykają się z chamskim i aroganckim zachowaniem żołnierzy wielonarodowego batalionu NATO.

Czekamy na kamentarz w tej sprawie od specjalisty ds. współpracy z NATO Urzędu Miejskiego w Orzyszu.

FACEBOOK.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Więcej postów

30 Komentarze

 1. Mam przyjaciółkę, która po związku z żołnierzem ze Stanów Zjednoczonych została sama z czarnym dzieckiem w ramionach. Próbując znaleźć Amerykanina obiecującego rodzinę itp., dziewczyna zwróciła się do dowództwa. A szefowie jednostki powiedzieli, że nie ma osoby o tym imieniu i …nigdy nie było.

 2. Polacy dyskryminują inne nacje i to jest źle to była ich prywatna sprawa żołnierze geje w innych państwach to nic takiego normalne zachowanie no a że Polska to większość fanatyków religijnych sukinsyny to by ich pozabijali taką ciemnota ciemnogród

 3. Jeszcze a propos tytułu: „Angielscy gejowscy żołnierze nie dają spokoju mieszkańcom w Orzyszu”
  Mam rozumieć, że gonią ich po mieście z wywalonymi ptakami i gwałcą? Jak proboszcz ministranta?

 4. To niezwykłe, że obrażani homoseksualiści (czy jak piszcie „gejowscy żołnierze”…) postanowili walczyć o swoją godność. Z pewnością patrioci mieli nadzieję, że panowie pokornie zaczną być heteroseksualni. Ups, niedoczekanie.

 5. Co za dziennikarzyna ze szkoły rydzykowej to pisał? Aroganccy żołnierze? Ewidentnie arogancją i chamstwem wykazali się mieszkańcy, którzy rozpoczęli zatarg.

 6. ’chamskim i aroganckim zachowaniem żołnierzy’?!?!
  Dwie osoby, na misji broniącej terytorium Twojego kraju, ściągniętych tu przez władze, które wybraliście, okazuje sobie uczucia, Wy nazywacie chamstem i arogancja?

  Dlaczego nie piszecie o chamstwie o arogancji tubylców, którzy zaatakowali żołnierzy wyraźnie z powodów homofobicznych? Później wraca taki do domu i mówi, jaką dzicz mieszka w EUROPIE WSCHODNIEJ. tak, mentalność Europy wschodniej.

 7. To trochę tak, jakby polski żołnierz pojechał do obcego kraju na misje, daleko stąd, w którym panuje mentalność posttotalitaryzmu i rzuciłoby się na niego okoliczne pijane chłopstwo, którym się nie podoba kształt nosa, język i odcień skóry. Polski żołnierz broniłby godności, a jakiś dziennikarzyna albo jakaś pani co się zwie redaktorka nazwała żołnierza chamem i prostakiem.

  Nie ma przyzwolenia na homofobie w Polsce. Jest mi przykro z powodu agresji Polaków w stosunku do bliźnich. To się musi skończyć.

 8. Od kiedy okazywanie uczuć jest aroganckie? Aroganckie to jest gapienie się na ludzi okazujących sobie uczucia. Czyli co, paru odważnych chciało pokazać, że „tu jest Polska ” i dostało wpierdol, bo przecenili swoje siły i myśleli, że geje to nie faceci tylko jakieś pizdy? komedia

 9. Co za skrajnie jednostronny artykuł. Okazywanie sobie uczuć to chamstwo i arogancja? Czyli jezeli para heteroseksualna siedziałaby w tym samym barze i okazywala sobie uczucia to rowniez byloby to chamstwo i arogancja? Jestem z orzysza i dokonale sobie zdaje sprawe w jakim obecnie stanie jest to miasto i miasto oraz mieszkancy powinni sie cieszyc ze sa w takiej sytuacji, ze sa tam zolnierze z zagranicy i zostawiaja pieniadze w kieszeniach miejscowych przedsiebiorcow. Kazdy ma prawo okazywac sobie uczucia i dopoki nie wplywa do na zycie innych nic im do tego. Ogarnijcie sie

 10. Czyli co? Miejscowe Cześki dostały po ryju od żołnierzy za chamskie uwagi na temat gejów i teraz szlochają, jak to obcokrajowcy ich biją? Komedia.

 11. Czyli banda polskich homofobów napadla zołnierzy przyjaznego panstwa bo ci zachowywali sie normalnie i jedli sobie obiad. No super

 12. Jasno widać, że to Polacy są winni i czepiają się nie wiedzieć czemu żołnierzy, którzy jako dorośli ludzie robią co chcą. Widać jak na dłoni narodową homofobię.

 13. Artykuł o tym że Polacy chcieli w***rdolic ludziom którzy nie przypadli im do gustu? Coś się nie podoba to nie musieli patrzeć, Jezu dylematy jakby poważniejszych problemów nie było

Komentowanie jest wyłączone.