Szydło się nie patyczkuje! Na to czekało wiele osób

Szydło się nie patyczkuje

Beata Szydło po raz kolejny pokazała, że się nie patyczkuje! Tym razem była premier Prawa i Sprawiedliwości wypowiedziała się w niezwykle ważnej sprawie dla mieszkańców Unii Europejskiej. Słowa europosłanki zostaną zapamiętane na długo.

Epidemia koronawirusa niestety wciąż nie odpuszcza. 25 lutego w Polsce poinformowano o nowych 12 tysiącach nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nadzieją na zakończenie są szczepionki, ale proces szczepienia idzie dosyć powoli, głównie ze względu na fakt, że liczba specyfików jest ograniczona. Część państw UE zaczęła kupować szczepionki od innych dostawców, nie biorąc pod uwagę wcześniejszych ustaleń Wspólnoty. Beata Szydło postanowiła zareagować i zostawiła suchej nitki na władzach Unii Europejskiej. – Podczas spotkania z posłami PE przedstawiciele KE oraz firm produkujących szczepionki nie potrafią znaleźć odpowiedzi na pytanie, jak rozwiązać kryzys z dostawami szczepionek dla UE. Najwyraźniej KE podpisała umowy, których nie potrafi wyegzekwować – napisała na Twitterze Beata Szydło.

SE.PL

Więcej postów

1 Komentarz

  1. Becia leje krokodyle łzy, tylko biedaczka zapomniała czego ją uczyli na kursach w USA? Dla niewtajemniczonych. Za czasów demokracji socjalistycznej takie kursy dla polityków były organizowane w Moskwie. Za czasów wolnej demokracji takie kursy organizowane są w Waszyngtonie. Uczą na tych kursach tego samego. Kochać organizatora kursu i mieć w poważaniu własny kraj.

Komentowanie jest wyłączone.