MORAWIECKI UCIEKNIE Z POLSKI? „SZUKA PRACY W…”

MORAWIECKI UCIEKNIE Z POLSKI? "SZUKA PRACY W..."

Mateusz Morawiecki już niedługo pożyje sobie na koszt państwa jako premier? Od dawna krążą plotki, że Jarosław Kaczyński ma już nowego pupila i następca Morawieckiego jest już namaszczony. Nowe informacje w tej sprawie ujawnia… tak on wciąż istnieje… Ryszard Petru!

Premier Mateusz Morawiecki do wymiany – o tym wiedzą chyba wszyscy, w ciągu ostatnich tygodni pojawiają się kolejne plotki, teorie i informacje. Prezes PiS Jarosław Kaczyński zmienił obiekt swych westchnień i jego serce łopocze jak u nastolatki dla Daniela Obajtka. Co w takim razie stanie się z Mateuszem Morawieckim? Czy spełni się mroczna przepowiednia jasnowidza Jackowskiego, który wyczytał coś potwornego z jego zdjęcia?

Nowa praca Morawieckiego czy więzienie dla premiera?
Czy Morawiecki już jest spakowany i wie co go czeka? Ryszard Petru, który dawno temu założył partię Nowoczesna, w rozmowie z TVN24 stwierdził, że bez wsparcia Kaczyńskiego Morawiecki „nie przetrwa 24 godzin, jest obcy w PiS”. Były polityk, którego wpadki i przejęzyczenia przeszły do historii polityki i kabaretu, zaserwował nam tym razem dość poważną wypowiedź i analizę polityczną.

Petru zasugerował, że Morawiecki już może szukać pracy. 

Zapewne ostatecznie wyląduje w jakiejś międzynarodowej instytucji lub firmie globalnej. Moim zdaniem – ale zastrzegam, że to moja opinia, nie wiedza – Morawiecki szuka pracy za granicą i ją sobie załatwi – powiedział Petru. (TVN24)

Przypomnijmy również, że Morawiecki złamał prawo i w jego sprawie trafiło już zawiadomienie do prokuratury. Pomóc mu może minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro… z którym jest skłócony. Tu nie trzeba być jasnowidzem Jackowskim, żeby przewidzieć jak to się wszystko skończy.

planeta.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*