ŚMIERĆ we władzach i przymusowe szczepienia. ZŁOWIESZCZE przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na 2021 rok

ŚMIERĆ we władzach i przymusowe szczepienia. ZŁOWIESZCZE przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na 2021 rok

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zaprosił nas niedawno do swojego domu w Człuchowie. Podczas naszego spotkania rozmawialiśmy o tym, jak będzie wyglądał rok 2021. Jaką przepowiednię przekazał nam Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa?

Złowieszcze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na 2021 rok

Kilka dni temu odwiedziliśmy jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego w jego domu w Człuchowie. Podczas naszej rozmowy zapytaliśmy go o to, jak będzie wyglądał rok 2021. Jasnowidz Jackowski specjalnie dla czytelników se.pl przepowiada przyszłość. Jaką miał wizję?

Jasnowidz Jackowski: Obowiązkowe szczepienia na koronawirusa

– Z początkiem roku, między styczniem a marcem zaobserwujemy bardzo dziwne przepisy, które rząd będzie w stosunku do nas produkował – mówił nam jasnowidz Krzysztof Jackowski i dodał: – Będziemy zastanawiali, czy te przepisy nie przekraczają już rzeczywistej naszej wolności obywatelskiej. Będą próby, żebyśmy się zaszczepili obowiązkowo z powodu sytuacji, która będzie się wymykała spod kontroli.

Jasnowidz Jackowski przepowiada rok 2021: Śmierć kogoś ważnego

– W 2021 roku będzie śmierć kogoś ważnego, będzie duży pogrzeb. Ja mówię o władzach – mówił jasnwoidz Krzysztof Jackowski. – Czekają nas dwie głębokie fale koronawirusa. Uderzą jeszcze na świecie problemy militarne. Obawiam się o Bliski Wschód. My wszyscy w Polsce, nie tylko w Bydgoszczy, odczujemy pierwsze tąpniecie kryzysu, który produkował się już od 2020 roku. We Wrocławiu pewne inwestycje mogą zostać przyhamowane. W Łodzi będą problemy. W jakimś rządzeniu Łodzią. Jakiś plebiscyt będzie w Łodzi. Nieład spory zapanuje. Mam wrażenie, że miasto Gdańsk chce zrobić jakąś potężną inwestycję bardzo znaczącą dla Gdańska i będzie to radykalna odmowa, bo zahamuje wiele rzeczy przez to, bo ta inwestycja nie ruszy. Zostanie oddalona w czasie.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*