Agata Duda w EUFORII. Jest potwierdzenie, znów się doczekała.

Agata Duda w EUFORII

Agata Duda otrzymała wielkie wyróżnienie. Z pewnością pierwsza dama będzie wniebowzięta. Uznano ją za najlepiej ubraną osobę w 2020 roku w środowisku politycznym.

Agata Duda po raz kolejny znalazła się na szczycie specjalnego notowania podsumowującego poprzedni rok w kwestii modowej. Ranking dotyczy jedynie środowiska politycznego. Pierwsza dama zebrała całe mnóstwo gratulacji z powodu tej wspaniałej wiadomości.

Agata Duda w euforii. Po raz kolejny została wyróżniona

Znany projektant mody, Daniel Jacob Dali, stworzył specjalnie dla „Super Expressu” ranking modowy podsumowujący 2020 rok. Stworzył zestawienie najlepiej oraz najgorzej ubranych osób w środowisku politycznym. Agata Duda po raz kolejny triumfuje.

Daniel Jacob Dali jest młodym, zdolnym projektantem modowym, został nazwany przez prasę następcą Karla Lagerfelda. Kreacje jego autorstwa były doceniane prze postacie takie jak Paris Hilton, Naomi Campbell czy Jodie Foster. Jego projekty w swojej garderobie mają niektóre polskie gwiazdy, np. Małgorzata Socha oraz Katarzyna Figura.

– Mocny rok w polityce za nami. A co z modą? Czas na podsumowanie modowe w polityce – zapowiadał swój ranking Daniel Jacob Dali. Wszyscy już doskonale wiemy, kto uplasował się na pierwszym miejscu. Agata Duda z pewnością jest wniebowzięta.

Pierwsza dama po raz kolejny trafiła na pierwsze listy najlepiej ubranych w polskim środowisku politycznym osób. Zdaniem projektanta, jej stylizacje charakteryzowały się ogromnym wdziękiem, a także gracją.

– Kolejny raz pierwsze miejsce bezapelacyjne należy się pierwszej damie. Agata Duda w 2020 na każdym publicznym wydarzeniu prezentowała się z ogromna gracją i wdziękiem. Czerwone czy różowe marynarki Dudy to istny hit tego roku. Kolorowe sukienki w duże kwiatowe wzory, czy czarna sukienka ze złotym akcentem zapewniają pierwszej damie tak wysoka pozycje w świecie mody- czytamy w „Super Expressie”.

Pierwsza Dama zapewne jest bardzo podekscytowana tak wielkim wyróżnieniem od znanego projektanta mody. Jej stylizacje zostały docenione, dzięki czemu uplasowała się na samym szczycie w świecie mody. Na drugim miejscu w zestawieniu mieliśmy okazję zobaczyć Rafała Trzaskowskiego.

Według projektanta każda stylizacja prezydenta Warszawy zasługuje na wyróżnienie jako najlepiej ubranego polityka w tym roku. Podobno nie zaliczył nawet jednej wpadki. Na trzecim miejscu z kolie uplasowała się Marta Lempart, najbardziej rozpoznawalna w tym roku działaczka w obronie praw kobiet.

Agata Duda oraz jej stylizacje po raz kolejny zostały docenione w świecie mody. Trzeba przyznać, że od momentu, w którym po raz pierwszy pojawiła się w Pałacu Prezydenckim, przeszła niebywałą metamorfozę. Obecnie bije od niej o wiele większa pewność siebie.

ŹRÓDŁO: SUPER EXPRESS / PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*