Szok! Rozczłonkowane ciało Polki znalezione w Londynie. Zwłoki ukryte zostały w walizce

Rozczłonkowane ciało Polki znalezione w Londynie

„The Sun” donosi, że rozczłonkowane zwłoki w walizce znalezione w jednym z londyńskich hosteli, należą do 40-letniej Polki. Makabrycznego odkrycia dokonał malarz, który miał przeprowadzać w budynku remont. Świadkowie mówią, że od dwóch tygodni unosił się tam „przykry zapach”.

– Wiem, że to jej ciało znaleziono w walizce – powiedział rozmówca brytyjskiego tabloidu, który znał się z zamordowaną.

– Była moją dobrą przyjaciółką. Była bardzo miła, bardzo przyjazna. Była bardzo dobrą osobą – opisywał ofiarę.

Inni rozmówcy „The Sun” mieli zdradzić, że zamordowana była „piękną kobietą po 40-stce”, która nadużywała alkoholu, ale nie była agresywna.

– To była piękna kobieta. Miała trochę problemów z piciem, ale nie była jakaś szalona i była cudowną kobietą. Znaleźli ją wepchniętą do walizki. Myśleliśmy, że po prostu wyjechała – mówiła sąsiadka Polki.

Inny z sąsiadów zaznaczył, że mężczyzna, który mieszkał z kobietą zniknął. – Facet teraz uciekł. Wyszedł i nie wrócił.

Policja oficjalnie potwierdziła tylko, że zwłoki należą do kobiety. Nie ma informacji dotyczącej jej pochodzenia. Nie został ujęty też potencjalny sprawca. Służby dopiero rozpoczęły śledztwo.

– Policja została wezwana w piątek 18 grudnia o godzinie 14:53 na adres w The Crescent po tym, jak znaleziono osobę zmarłą. Śmierć jest obecnie traktowana jako niewyjaśniona – poinformował Scotland Yard.

NCZAS.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Więcej postów