Nie żyje radny PiS. Był zakażony koronawirusem

Nie żyje Piotr Papaja. Był radnym miejskim PiS w Piekarach Śląskich. O jego śmierci poinformował radny sejmiku śląskiego Dariusz Iskanin. Samorządowiec miał 73 lata. Kondolencje rodzinie złożył były minister transportu, Jerzy Polaczek.

„Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem dziś wiadomość o śmierci pana Piotra Papaji. Był dobrym człowiekiem, wrażliwym na potrzeby innych ludzi. Kochał muzykę” – napisał na Facebooku Iskanin.

Piotr Papaja został radnym Piekar Śląskich w 2018 roku. Do Rady Miasta dostał się z ramienia PiS. Był absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczył w szkole i słynął z zamiłowania do muzyki. Był inicjatorem spotkań z mieszkańcami i aktywnie działał w pracach Komisji Budżetowo – Gospodarczej i Komisji Edukacji, Kultury i Sportu.

Jak donosi „Dziennik Zachodni”, samorządowiec chorował na COVID-19 i ostatnie chwile spędził w szpitalu.

Śmierć Papaja wstrząsnęła śląskimi działaczami PiS. Kondolencje rodzinie radnego złożył były minister infrastruktury, Jerzy Polaczek. „Był piękną postacią – uczciwego i dobrego człowieka służącego swojemu miastu i ludziom. Był radnym-symbolem swojej dzielnicy Kozłowa Góra” – napisał poseł.

 Koronawirus – najnowsze informacje 

Jeśli interesujesz się tematem epidemii i chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami na ten temat, dołącz do specjalnej grupy informacyjno-dyskusyjnej na Facebooku:   KORONAWIRUS W POLSCE – leczenie, objawy, wymiana informacji  .

(źródło: Dziennik Zachodni)

Ewa Farna jest mamą ponad rocznego synka. W ostatnim czasie skupiała się przede wszystkim na życiu rodzinnych, ale nie zapomniała o swoich fanach. Piosenkarka pochwaliła się niedawno, że pracuje nad nową płytą. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie ciężko pracowała także nad sylwetką. Ewa Farna opublikowała w sieci nowe zdjęcie, na którym odsłoniła brzuch. Fani zachwycają się jej metamorfozą.

– Elektroniczna proteza ręki sterowana impulsami mięśniowymi, którą stworzyłam idzie o krok dalej i rusza wszystkimi palcami, a nie tylko dwoma, jak protezy obecnie dostępne na rynku medycznym – mówi z dumą Agnieszka Tkaczyk, 25-letnia studentka Politechniki Krakowskiej w Krakowie. Wynalazek powstał w ramach pracy inżynierskiej i zdobył zaszczytny tytuł najlepszego Studenckiego Projektu Roku.

Czasy są okropne, firmy padają podczas pandemii, tracimy pracę i w związku z tym także płynność finansową. Na kontach mamy jedynie powiększające się długi. Jak sobie poradzić, kiedy do spłacenia jest spory kredyt? Na pytania odpowie już dzisiaj (19 listopada) w Fakcie mecenas Jakub Michalski.

Wraz z wiekiem skóra starzeje się, traci dawną elastyczność, blask, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. To naturalny proces, jednak nie musisz się mu w pełni poddawać. Sprawdź, co możesz zrobić, aby twoja skóra twarzy zachowała dobrą kondycję i jakie zabiegi możesz wykonać samodzielnie w domu.

Żagań, 1992 r. Ciche, trochę zapomniane miasteczko na krańcach ziemi lubuskiej. Tu na dworcu PKS pojawił się gwałciciel i morderca, którego policja szuka do dziś.

Ciało Joanny było pokryte warstwą zakrzepłej krwi. Dziewczyna leżała w lesie, a na nogach miała łyżworolki.

Wszyscy mamy jakieś oczekiwania odnośnie tego, jak powinno wyglądać dobre życie seksualne. Ale niektóre rzeczy, które powodują nasze zmartwienie wcale nie są problemami. Powstają przez nasze nierealistyczne oczekiwania.

Jej historia mogłaby posłużyć za scenariusz filmu. Spędziła 8 lat w klasztorze. Później nastąpił nagły zwrot w jej życiu. Kobieta zrzuciła habit i… została gwiazdą porno.

Bycie zawodowym sportowcem nie zawsze jest bajką. Najpierw harówa, a potem oczekiwanie na sukces. Ale ten, nawet jeśli nadejdzie, nie daje gwarancji spokojnego życia w przyszłości. Po zakończeniu kariery sportowcy często szukają źródła takiego zarobkowania, które pozwoliłoby im utrzymać status finansowy z czasów, gdy sięgali po medale.

Stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa – jak je osiągnąć? – Jesteśmy przy Tobie

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*