Pułkownik PUBLICZNIE upokorzył Błaszczaka! ZWYZYWAŁ go i kazał mu zdjąć… SZOK!

Co się dzieje w polskim wojsku?! Jeden z najbardziej znanych pułkowników kolejny raz atakuje władzę. Tym razem pojechał ostro po bandzie, bo publicznie upokorzył samego ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka.

Nieprawdopodobna sytuacja! Pułkownik Adam Mazguła kazał Błaszczakowi zdjąć mundur! Do tego strasznie go zwyzywał. Ciekawe, jakie konsekwencje poniesie wojskowy za swoje zachowanie…

Adam Mazguła, który w przeszłości był m.in. oficerem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku i zastępcą dowódcy 22 Karpackiej Brygady Piechoty Górskiej Obrony Terytorialnej w Kłodzku, to wielki przeciwnik Prawa i Sprawiedliwości. Gdy Polskę zalewały strajki kobiet, pułkownik wezwał nawet do buntu żołnierzy przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. Tym razem Adam Mazguła publicznie, na Facebooku, zaatakował Mariusza Błaszczaka. Żołnierzowi nie spodobało się to, że szef MON ma na sobie mundur. Swoje niezadowolenie z tego faktu wyraził w piekielnie mocnych słowach. „Słuchaj gówniarzu władzy. Mundur wojskowy przysługuje żołnierzom i podlega ochronie prawnej. Noszą go Polacy, mężczyźni z jajami, a nie pipy z wazeliną. Zdejmij ten mundur polityczna łajzo! I to już!” – rozkazał pułkownik.

Swoją drogą dobrze, że Błaszczak i Mazguła nie spotkali się w „realu”. Gdyby do tego doszło, mogłoby dojść do jakiejś większej awantury. Kto wie, czy nie skończyłoby się na rękoczynach…  W każdym razie za kadencji Błaszczaka pułkownik raczej nie może liczyć na jakieś specjalne honory.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!