Strajk kobiet. OSTRE SŁOWA Durczoka o Kaczyńskim! Prezes się wścieknie

Do strajku kobiet dołączają celebryci. Kamil Durczok był obecny w niedzielę w Katowicach. Znany dziennikarz postanowił w bardzo dosadnych słowach zwrócić się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Te słowa mogą go bardzo mocno zaboleć.

W niedzielę przed Archikatedrą Chrystusa Króla w Katowicach zebrał się wściekły tłum. Protestujący sprzeciwiają się decyzji Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja ze względu na trwałe i ciężkie upośledzenie płodu jest niezgodna z konstytucją. W stolicy Górnego Śląska protestowało ponad 4 tysiące osób. Doszło do starć i przepychanek. Na miejscu byli również obecni kontrmanifestanci.

Nie zabrakło również znanych osobistości. W proteście wzięli udział m.in. posłanka Monika Rosa i europoseł Łukasz Kohut. Wśród dobrze znanych twarzy był także Kamil Durczok. Znany dziennikarz w ostrych słowach skierował się do prezesa Jarosława Kaczyńskiego. – Mam Cię dość Kaczyński. Mówię do ciebie per „ty”, bo na „pan” to trzeba sobie zasłużyć. Ty nawet kroczka nie zrobiłeś w tym kierunku. Słuchaj mnie, intelektualny kurduplu. Odpowiedziałeś pałami, gazem, dzięki prywatnej armii tym ludziom, policji, którą sam zamieniłeś w prywatne ZOMO. Szkoda mi tych chłopaków. Jedno mnie pociesza: pałowanie posłów i zwykłych obywateli obróci się przeciwko TobieNienawidzisz psychopato świata, nienawidzisz ludzi. Zdobyłeś pozorną fizyczną władzę nad ludźmi, ale nie nad ich mózgami  – mówił wściekły celebryta. – Nigdy nad ich mózgami władzy nie zdobędziesz, bo jesteś na to za mały – dodał wyraźnie rozemocjonowany Durczok

se.pl

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*