Wysypali obornik przed bramą posła PiS!

W Chojnicach (woj. pomorskie) przed płotem domu posła Prawa i Sprawiedliwości, Aleksandra Mrówczyńskiego, nieznani sprawcy wyrzucili obornik. Z kolei na płocie zawieszono baner z napisem „Tu mieszka poseł Aleksander Mrówczyński zdrajca polskich rolników”. Niedawno rolnicy protestowali przed biurem poselskim Mrówczyńskiego, wysypując tam ziemniaki. Był to protest przeciwko tzw. piątce Kaczyńskiego.

We wtorek rolnicy protestowali przed chojnickim biurem poselskim Mrówczyńskiego. Jeden z nich wysypał ziemniaki ziemniaki na chodnik. Teraz ktoś postanowił w dosadniejszy sposób wyrazić swą niezgodę na przyjęcie tak zwanej „piątki Kaczyńskiego” i wysypał przed domem posła obornik. Góra parujących odchodów z pewnością zwróciła uwagę posła, a w razie gdyby ktokolwiek miał wątpliwości, dlaczego się tam znalazła, na płocie ktoś wywiesił transparent.

– Tu mieszka poseł Aleksander Mrówczyński zdrajca polskich rolników – napisano na banerze. Sprawą zajmuje się policja, a lokalne media spytały uczestnika niedawnego protestu o jego zdanie na ten temat. I choć wydawać by się mogło, że będzie odżegnywać się od takich działań, to jest zupełnie inaczej. – Chcieliśmy coś takiego zrobić, solidaryzując się z kolegami innych regionów Polski, natomiast ktoś wpadł na taki pomysł, wyprzedzając nas – powiedział w rozmowie z radiem Weekend Fm Rafał Mładanowicz.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*