Giertych miał udar? „Stan zdrowia jest poważny”

Roman Giertych zatrzymany przez CBA – ta wiadomość wstrząsnęła wczoraj Polską. Zatrzymanie w sądzie, przeszukanie domu, dramatyczna relacja rodziny – ciągle pojawiają się nowe informacje. Okazało się również, że kontrowersyjny mecenas zemdlał w łazience. Jaki jest jego stan zdrowia?

Zatrzymanie Romana Giertycha sprawiło, że cała Polska wstrzymała oddech. Jak ujawniają media, w piątek ma zostać przesłuchany w Prokuraturze Regionalnej jako osoba podejrzana. Czy jednak pozwoli na to jego stan zdrowia? Pojawiają się na ten temat sprzeczne informacje.

Jaki jest stan zdrowia Romana Giertycha?

Jak przypomina Radio ZET, Roman Giertych zemdlał podczas przeszukania swojej willi przez CBA i w czwartek po południu trafił do szpitala w Otwocku, a finalnie przewieziono go do szpitala Kondratowicza na Bródnie. „Fakt” pisze, że adwokat stracił przytomność, gdy wyszedł z funkcjonariuszami CBA do łazienki. Po kilku minutach przed domem pojawiła się karetka.

Roman Giertych miał w piątek 16 października reprezentować biznesmena Leszka Czarneckiego podczas rozpoznania wniosku Prokuratury Regionalnej w Warszawie. Prokuratora chce aresztowania Czarneckiego, któremu postawiono zarzuty w związku z tzw. aferą GetBack – przypomina Radio ZET.

Giertych miał udar?

W wielu mediach można przeczytać, że Roman Giertych czuje się dobrze. Tymczasem 16 października „Wyborcza” podała, że adwokat wciąż przebywa w szpitalu, a jego „stan zdrowia jest poważny, zagrażający zdrowiu i życiu”.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że lekarze podejrzewają u Giertycha udar – pisze Wyborcza.

PLANETA.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*