Koronaświrus. Policjanci stoją w maseczkach, ale piją wodę z jednej butelki (WIDEO)

W sieci pojawiło się nagranie policjantów ochraniających manifestację w Warszawie. Stojący obok siebie funkcjonariusze muszą – zgodnie z obowiązującą ideologią „pandemii” – mieć zakryte twarze. W pewnym momencie dostają od innego policjanta butelkę i jeden po drugim piją z niej wodę…

Najwyraźniej „śmiertelny” wirus może przejść na człowieka przez oddech, ale przez picie z jednej butelki nie. Tak przynajmniej zakładają policjanci.

Na nagraniu widzimy funkcjonariuszy w maskach. W końcu w medialnym przekazie panuje „pandemia śmiertelnego koronawirusa” i brak przestrzegania wyznaczonych przez rząd zasad to narażanie życia swojego i innych. O ile w przepisach jest zasłanianie twarzy i zachowywanie dystansu, o tyle nikt nie pisał o piciu z jednej butelki…

https://twitter.com/Monika_Lind/status/1295019612925501440

Czy więc policjanci, którzy pili z jednej butelki zostaną poddani 14-dniowej kwarantannie? Każdy lekarz bowiem stwierdzi, że wirus o wiele łatwiej przenosi się przez picie z jednej butelki niż przez oddech.

A może po prostu wielka zaraźliwość i śmiertelność koronawirusa jest po prostu przesadzona, w związku z tym restrykcje nie są potrzebne i należałoby je w trybie pilnym znieść?

TWITTER.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*