Macron szaleje jak Duda. Pozazdrościł skutera naszemu prezydentowi

Skuter wodny to latem ulubiona zabawka w świecie elit, także politycznych. Zaledwie kilka dni temu głośno było o niegroźnym wypadku, który zaliczył Andrzej Duda (48 l.), szalejąc na wodach Zatoki Gdańskiej. Naszemu prezydentowi skutera pozazdrościł chyba Emmanuel Macron (43 l.), bo francuscy paparazzi przyłapali go, jak z obnażonym torsem pokonywał morskie fale u wybrzeży Riwiery Francuskiej.

Prezydent Francji wraz z żoną Brigitte i jej dwoma synami z pierwszego małżeństwa pod koniec lipca wyjechał na urlop do letniej rezydencji francuskich prezydentów w Fort de Bregancon, wysepce u wybrzeży Riwiery Francuskiej. 

Wprawdzie te kilka dni odpoczynku przerwała podwójna eksplozja w porcie w Bejrucie, do której doszło 4 sierpnia. Głowa państwa przerwała na chwilę wakacje i szybko udała się na miejsce, aby złożyć hołd ofiarom. Prezydentowi Francji udało się jednak zafundować sobie chwile prawdziwego szaleństwa.

Emmanuel Macron podobnie jak Andrzej Duda uwielbia szaleć na skuterze wodnym. Francuscy paparazzi przyłapali go, jak z nagim torsem pokonywał morskie fale. Najpierw na przejażdżkę zabrał członków rodziny, a następnie postanowił poszarżować w pojedynkę. Dopiero wtedy mógł się naprawdę zabawić. 

Dziennikarze magazynu „Voici” zauważają, że Macron, szalał na skuterze niczym dzieciak, ochlapując wodą swoich ochroniarzy.

Trzeba przyznać, że przy tym całym szaleństwie Macron miał dużo więcej szczęścia, bądź umiejętności, niż nasz prezydent i bezpiecznie wrócił na ląd.

Skuter wodny to latem ulubiona zabawka w świecie elit, także politycznych.

Zaledwie kilka dni temu głośno było o niegroźnym wypadku, który zaliczył Andrzej Duda (48 l.), szalejąc na wodach Zatoki Gdańskiej. Naszemu prezydentowi skutera pozazdrościł chyba Emmanuel Macron (43 l.), bo francuscy paparazzi przyłapali go, jak z obnażonym torsem pokonywał morskie fale u wybrzeży Riwiery Francuskiej.

Prezydent Francji wraz z żoną Brigitte i jej dwoma synami z pierwszego małżeństwa pod koniec lipca wyjechał na urlop do letniej rezydencji francuskich prezydentów w Fort de Bregancon, wysepce u wybrzeży Riwiery Francuskiej.

Wprawdzie te kilka dni odpoczynku przerwała podwójna eksplozja w porcie w Bejrucie, do której doszło 4 sierpnia. Głowa państwa przerwała na chwilę wakacje i szybko udała się na miejsce, aby złożyć hołd ofiarom. Prezydentowi Francji udało się jednak zafundować sobie chwile prawdziwego szaleństwa.

Emmanuel Macron podobnie jak Andrzej Duda uwielbia szaleć na skuterze wodnym.

Prezydent Francji spędza wakacje wraz z żoną Brigitte i jej dwoma synami z pierwszego małżeństwa.

Francuscy paparazzi przyłapali Macrona, jak z nagim torsem pokonywał morskie fale.

Prezydent Francji Emmanuel Macron spędzał wakacje z żoną Brigitte i rodziną na południu Francji.

Prezydent Andrzej Duda uwielbia przejażdżki na skuterze wodnym.

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*