Rydzyk publicznie ZBESZTANY! „Bojówki” Radia Maryja i TV Trwam ZBULWERSOWANE

Znany artysta Rafał Betlejewski opublikował na Facebooku mocny wpis, w którym nie zostawił suchej nitki na o. Tadeuszu Rydzyku. Słuchacze Radia Maryja i widzowie TV Trwam są zbulwersowani.

Tadeusz Rydzyk to postać, która wywołuje skrajne emocje. Duchowny ma duże grono sympatyków, jak i wrogów, a w internecie można przeczytać wiele opinii na temat redemptorysty z Torunia. Bardzo kontrowersyjną opinię wyraził znany artysta. Rafał Betlejewski opublikował na Facebooku wpis, w którym nie zostawił suchej nitki na duchownym, a jego komentarz odbił się szerokim echem w przestrzeni publicznej.

„Włączyłem teraz radio Maryja, a tam niejaki Rydzyk tłumaczy ciepłym głosem, że musimy wszyscy walczyć o Polskę katolicką, bo nawet po tych wyborach widać, tak mówi Rydzyk, że jeśli nie będziemy walczyć, to szybko znajdziemy się w destrukcji i moralnym upadku Zachodu.” – napisał Rafał Betlejewski. W dalszej części swojego wpisu porównał bowiem o. Rydzyka do Gomułki. „Dożyliśmy czasów, w których krypto bolszewik przebrany za księdza mówi do nas językiem Gomułki, a wszystko to w celu wyłudzenia pieniędzy od starych ludzi, którzy uważają się za antykomunistów, by finansować prywatny biznes. I na tym samym oddechu Rydzyk im obiecuje, że Jezus im odda po śmierci!” – podsumował.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*