Co za prezent! Kaczyński się mocno postarał i dał to Kurskim! Nie uwierzysz!

Na ślub Joanny i Jacka (54 l.) Kurskich zjechali najważniejsi politycy PiS na czele z Jarosławem Kaczyńskim (71 l.)! Oczywiście każdy z nich miał prezent ślubny.

Jak dowiedział się „Super Express”, Jarosław Kaczyński podarował im srebrną cukiernicę! – Pan prezes Jarosław Kaczyński był w bardzo dobrej formie. Wszyscy byli szczęśliwi tym bardziej, że jesteśmy przecież tuż po zwycięstwie w wyborach, więc tym bardziej z większym luzem można było pójść na towarzyskie spotkanie. Ślub był bardzo piękny! – powiedziała nam europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska (57 l.).

A jak widać na naszych zdjęciach wśród gości byli ministrowie, posłowie, prezesi, gwiazdy TVP… Na ślubie pojawili się m.in. szef MON Mariusz Błaszczak, była premier Beata Szydło, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, europosłowie PiS Ryszard Czarnecki, Jadwiga Wiśniewska, Beata Mazurek i Dominik Tarczyński, minister w KPRM Michał Dworczyk, czy prezes Narodowego Banku Polski Adam Glapiński. Wśród gości były też gwiazdy TVP, czyli Danuta Holecka i Michał Adamczyk.

 

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*