Siostrzeniec Morawieckiego sparodiował spot Dudy

17-letni Franek Broda, siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego, już kilka razy krytykował działania partii rządzącej. Teraz w krótkim nagraniu opisał swój krytyczny stosunek do urzędującego prezydenta – sparodiował jego najnowszy spot wyborczy

17-latek opublikował swój “spot” w sieci społecznościowej. Nagranie otagowane #AndrzejNieKłam jest odpowiedzią na spot “#RafałNieKłam”, który przygotował sztab Andrzeja Dudy.

Podobnie jak w filmie nagranym przez sztab prezydenta, lektor z offu zwraca się bezpośrednio do kandydata. – Cześć Andrzej, z tej strony Europa – słychać na wstępie.

Później słyszymy, jak Franek Duda mówi o tym, że Duda słabo zna konstytucje i język angielski, wytyka pomyłki w przemówieniu, krytykowanie Unii Europejskiej.

– Jesteś ambitny i pracowity, ciągle się uczysz. Przykro nam tylko, że Konstytucji się jeszcze nie umiesz nauczyć – mówi Broda

Na koniec filmu nastolatek wyraża nadzieję, że prezydent poda się do dymisji. 

 Kim jest Franek Broda? 

Franek Broda jest siostrzeńcem Mateusza Morawieckiego. Poglądy ma jednak diametralnie różne od poglądów szefa rząd, nie zgadza się też z polityką rządzącej partii. 17-latek krytykował wcześnie m.in. homofobiczne wypowiedzi polityków PiS, atakował także TVP i Jarosława Kaczyńskiego. 

  Posłom nie chce się jeździć do pracy     Jeżdżą po kraju i wzajemnie się obgadują  

Teraz możesz czytać FAKT bez wychodzenia z domu!   Pobierz najnowsze wydanie gazety i bądź zawsze na bieżąco  

Prezydent Andrzej Duda podczas wiecu w Krakowie

Franek Broda jest siostrzeńcem Mateusza Morawieckiego

FAKT.PL

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.