OKRUTNY żart z Kaczyńskiego. To, co zrobili z jego domem… Ludzie łapali się za głowy

Wybory 2020 już 28 czerwca. Jak wiadomo nieodłącznym elementem każdych wyborów jest kampania wyborcza. Jej elementami są nie tylko spotkania wyborcze, ale też rozwieszanie plakatów i banerów kandydatów.

Internauci zwrócili uwagę na zdjęcie domu Jarosława Kaczyńskiego, które zaczęło krążyć w sieci. Złapali się za głowy, gdy zobaczyli zdjęcie jego domu, a na płocie… plakat Rafała Trzaskowskiego! Czy to prawda?

Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Na niespełna dwa tygodnie przed dniem wyborów 2020, kandydaci na prezydenta robią co mogą, by przekonać do siebie, jak najwięcej wyborców. A wyborcy muszą uważać, na to, co w czasie kampanii powstaje, choćby w Internecie. Ostatni do sieci trafiło zdjęcie domu Jarosława Kaczyńskiego [przypomnij sobie, jak wygląda TAK MIESZKA KACZYŃSKI – ZDJĘCIA]. Niby nic dziwnego, ale zdjęcie, które obiegło sieć, zaskoczyło. Dlaczego? Było na nim widać plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego na płocie domu prezesa PiS. Internauta, który opublikował zdjęcie na Twitterze napisał: – O 18 policjantach, którzy za nasze pieniądze strzegą domu Kaczyńskiego: „pilnowali, pilnowali, rady nie dali”. Inni użytkownicy Twittera złapali się za głowy ze zdziwienia i nie wierzyli własnym oczom.

W końcu jednak zaczęły pojawiać się pytania: – To nie fotomontaż? Serio ktoś Kaczyńskiemu „trzasnął” baner na ogrodzeniu? Internauta, który pierwszy opublikował zdjęcie zdecydował się na wyjaśnienia: – To wirtualny żart. Jednym słowem zdjęcie okazało się fotomontażem, który miał być okrutnym żartem z Kaczyńskiego.

SE.PL

 

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*