Poważny KONFLIKT w rodzinie Dudy! Tego nikt nie wiedział

KONFLIKT w rodzinie Dudy

Mało kto wie, że Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Duda mają rodzinny konflikt, pierwsza dama i jej brat od lat ze sobą nie rozmawiają. Jaka jest tego przyczyna?

Agata Duda nie lubi mieszać się w sprawy polityczne, jednak także jej prywatne są trzymane w tajemnicy. Pierwsza Dama od początku jasno rozgranicza życie publiczne od prywatnego. Dlatego mało kto wie, że Agata ma długoletni konflikt ze swoim bratem, oboje się do siebie nie odzywają. O tym problemie postanowił opowiedzieć brat Pierwszej Damy Jakub Kornhauser.

Brat wyznał, że nie rozmawia z siostrą od lat. Wszystko przez całkowicie odmienne poglądy polityczne. Rodzeństwo tak bardzo nie zgadało się ze sobą, że od bardzo długiego czasu nie utrzymują już kontaktów. Brat Agaty Dudy wyznał, że ich dziadek był żydem, a babka katoliczką. Po ich śmierci pochowano ich osobno, to miało mocno podzielić rodzinę Kornhauserów.

Pierwsza Dama, Agata Duda i jej brat mają konflikt, Andrzej Duda nie miesza się w tą sprawę

„Mama jest katoliczką, w takim duchu wychowywała Agatę i mnie. Ja już w liceum przestałem wierzyć w tę wspólnotowość, choć podobnie jak tata wierzę w coś nadprzyrodzonego. Nie jestem racjonalistą, racjonalne podejście do rzeczywistości bardzo mnie denerwuje. Może dlatego zajmuję się surrealizmem i magicznymi historiami, a zinstytucjonalizowane, zhierarchizowane religie bardzo mnie odstręczają” – wyjawił w jednym z wywiadów Jakub Kornhauser.

Wielu obserwatorów jest zdziwionych faktem, ze ani Pierwsza Dama Agata Duda, ani jej brat Jakub Kornhauser, przez tyle lat nie znaleźli sposobu na to żeby się pogodzić.

Nie raz rodzinne kłótnie i problemy wydają się nierozwiązywalne. A Wy jak sądzicie, czy Pierwsza Dama i jej Brat pogodzą się jeszcze w przyszłości?

WLOCIE.PL

Więcej postów

1 Komentarz

Komentowanie jest wyłączone.