Marta Kaczyńska zaskoczyła ukochanego! Piękny gest z jej strony

Marta Kaczyńska zaskoczyła ukochanego

Marta Kaczyńska (39 l.) nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. To właśnie dlatego stara się, by jej dzieci dobrze dogadywały się z dziećmi męża z poprzedniego małżeństwa. Córka byłego prezydenta wpadła na genialny pomysł, który miał zbliżyć do siebie wszystkich członków patchworkowej rodziny.

Utrzymanie bliskości to nie lada wyzwanie, gdy mieszka się 300 km od siebie, w dodatku Marta Kaczyńska i Piotr znaleźli miłość, mając już solidny bagaż życiowych doświadczeń.

On, rozwodnik i ojciec trójki dzieci, ona mama dwóch córek z poprzedniego małżeństwa. Czas rozłąki uświadomił im, że tylko zacieśniając więzi między wszystkimi w rodzinie, ocalą to, co ich łączy. Z radością, ale też niepokojem oczekiwała wizyty ukochanego.

Tym razem miały mu towarzyszyć pociechy, które rzadko goszczą w Sopocie. Prawniczce zależało, by spotkanie miało radosny, odświętny charakter. Korzystając z tego, że złagodzono obostrzenia, udała się do fryzjera, by zaskoczyć męża nową fryzurą.

Zaplanowała także uroczysty obiad w restauracji, na który poszli po rodzinnym spacerze. Pragnęła, by córka i syn Piotra mogli spędzić czas z braciszkiem. Jej dziewczynki widują Stasia na co dzień, są z nim mocno związane.

POMPONIK.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*