Znany projektant ZJECHAŁ Tuska jak łysą kobyłę. Porównał go do…

Gdzie się podział elegancik w dobrze skrojonym garniturze? Donald Tusk (62 l.) od długich tygodni nie widział się z bliskimi, bo ze względu na pandemię koronawirusa wciąż przebywa w Brukseli.

Ale po jego obecnym wyglądzie widać, że ta cała Europa marnie mu służy! Zauważył to też słynny polski projektant mody, który nieźle przejechał się po Tusku.

Nieogolony, w zmierzwionych włosach, bez marynarki i krawata – taki wizerunek byłego premiera wprost szokuje! Gdy szefował polskiemu rządowi, lub później – gdy w niemal każdy weekend będąc szefem Rady Europejskiej odwiedzał rodzinny Sopot, zawsze prezentował się nienagannie. A teraz… Czy to słynna europejska nonszalancja, czy może z dala od uwielbiających estetykę żonę i córki, pozwolił sobie na to, by nie przejmować się garderobą?

Eksperci nie mają wątpliwości. – Wyraźnie widać, że przestał kompletnie dbać o swój wygląd i bardziej przypomina umordowanego pracą rolnika. Niechlujne uczesanie to kropka nad i. Choć koszule pozostały, to krawat odszedł wraz z elegancją gdzieś daleko – kwituje Daniel Jacob Dali (35 l.), polski projektant mody z Ibizy.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

9 Komentarze

  1. Niech się zajmie ten wielki projektant łupieżem na marynarce Kaczyńskiego, włosami w jego nosie i popsutymi zębami i nigdy nie czyszczonymi butami.To jest dopiero zaniedbanie!

  2. Pytanie kto to jest Daniel Jacob Dali ? W przeciwieństwie do niego wiem kto to jest Donald Tusk I nie wiem dlaczego miałby się przejmować opinią jakiegoś Jacoba

  3. Donald Tusk to klasa.Wie jak i kiedy się odpowiednio ubrać.Pis to dziadostwo i nikt nie jest dobrze ubrany.Nie mają klasy.A ten niby projektant to napewno wyznawca Kaczyńskiego któremu łupież się sypie i koszula z rozporka wychodzi A buty brudne od g…aTo jest właśnie szyk pis-u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*