Syn Gowina ostro o władzy: Pogońmy pisowskich frajerów!

Bunt w tej rodzinie mają we krwi. Najpierw ojciec Jarosław Gowin (59 l.) zbuntował się przeciwko Donaldowi Tuskowi (63 l.) i odszedł z Platformy Obywatelskiej. Potem postawił się Jarosławowi Kaczyńskiemu (71 l.) w sprawie terminu wyborów. A teraz jego najmłodszy syn Ziemowit (27 l.) nagrał piosenkę, w której nie tylko ostro krytykuje działania rządu, ale też wręcz namawia do jego obalenia! A ojciec nie ma do niego pretensji.

Na co dzień poważny doktorant w Instytucie Filozofii Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. W wideoklipie – raper w wyjątkowo wulgarny sposób krytykujący polityków z rządu, który jeszcze parę tygodni temu współtworzył jego ojciec. Ziemowit Gowin wziął udział w akcji zbierania pieniędzy na wsparcie personelu medycznego – tzw.  hot16challenge . Środki zbiera się, rapując i zachęcając do wpłaty na konkretne konto. Synowi byłego wicepremiera i wciąż jednej z najważniejszych osób w państwie rapowanie zdecydowanie nie idzie. Jednak poszedł na całość. W politycznym utworze „Państwo z dykty” otwarcie wezwał do walki z obecną władzą. „Pogońmy razem pisowskich frajerów!” – rapuje Ziemowit Gowin. Co na to ojciec? – Syn jest dorosłym człowiekiem, ma prawo do swoich poglądów. Nawet drastyczne różnice w sprawach politycznych nie zmienią naszych świetnych relacji – powiedział Faktowi Jarosław Gowin.

 Tekst piosenki  Państwo z dykty? Chyba z totalnego g*wna Obywatele, rząd – sprawa nierówna Wirus za oknem, w domu, na ulicy A politycy coraz bardziej dzicy (…) Czas już nadszedł na społeczną burzę Rządzi nami Zjednoczona Prawica Mnie już od tego strzela kur*ica Jak tak dalej pójdzie Totalna kaplica Wypi*rdolę stąd szybciej niż Kubica Szybciej niż Kubica (…) Ogarnij się zatem, nie słuchaj ich bajerów Pogońmy razem pisowskich frajerów (…) Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę Polityczną mogiłę!

Zobacz też:

Jarosław Gowin do niedawna był wicepremierem w rządzie zjednoczonej prawicy

Na co dzień jest doktorantem w Instytucie Filozofii Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego

Nie ma pretensji do syna

To nie pierwszy rap poświęcony władzy PiS

FAKT.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*