Dramat Agaty Dudy. Coś takiego przed wyborami prezydenckimi 2020… OKROPNE

Andrzej Duda ostatnio może być poważnie zaniepokojony. Wejście do walki w wyborach prezydenckich 2020 Rafała Trzaskowskiego i rezygnacja Małgorzaty Kidawy-Błońskiej mocno zmieniły wyniki sondażowe na niekorzyść głowy państwa. Na dodatek okropna przykrość spotkała Agatę Dudę. Małżonka prezydenta przed wyborami prezydenckimi 2020 została bardzo kiepsko oceniona przez ekspertkę.

Dramat Agaty Dudy! W sondażu przeprowadzonym przez IBRiS dla portalu o2.pl małżonka prezydenta zdecydowanie przegrała z Jolantą Kwaśniewską. Ankietowani zapytani zostali o najlepszą pierwszą damę. Kwaśniewską dostała  48,1 proc., a Agata Duda – 20,6 proc. Trzecią pozycję zajęła Maria Kaczyńska (16,6 proc.). Nie liczby jednak dla żony Andrzeja Dudy są najgorsze. Bardziej zaboleć mogą słowa ekspertki. – Drugie miejsce Agaty Dudy i dużo słabszy wynik od Jolanty Kwaśniewskiej wynika z tego, że mimo iż Agata Duda jest małżonką urzędującego prezydenta, jest bardzo słabo widoczna, wycofana, nie zabiera głosu w kluczowych sprawach, nie zwraca uwagi na najważniejsze problemy – oceniła cytowana przez wp.pl dr hab. Renata Mieńkowska-Norkiene z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Eksperta stwierdziła, że to, co robi Agata Duda, to „działalność dożynkowa”.

Pocieszeniem dla pierwszej damy mogą być wyniki innego sondażu. Pracownia Estymator na zlecenie portalu DoRzeczy.pl zapytała Polaków o ocenę Agaty Dudy. Prawie 60 proc. oceniło ją pozytywnie 

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

9 Komentarze

  1. Wynik pani Dudowej jest dowodem na nierozgarnięcie tych co głosowali. Na drugim miejscu i to bezapelacyjnie powinna znaleźć się Maria Kaczyńska która była jasnym punktem prezydentury jej męża – zabierała mocny głos w wielu kwestiach, stawała w obronie praw kobiet i ubogich.

    • Uważam dokładnie tak samo. Pani Kaczyńska broniła kobiet, zabierała głos w sprawach ważnych, a ta tutaj niby dama zasłynie być może z zakupionej za nasze pieniądze apaszki za 18 000 zł !

  2. Bo rola pierwszej dam w wykonaniu obecnej polega tylko na prezentowaniu kreacji i pozycji kwiatka do kozucha. Aktywność prawie zerowa bierność w sytuacjach gdzie aż prosiło się by zabrała głos przerażająca. Manekiny to są w sklepach i niech tam zostaną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*