SENSACJA w rodzinie Andrzeja Dudy! Wszyscy patrzą na Kingę

SENSACJA w rodzinie Andrzeja Dudy

Na jesieni zeszłego roku córka pary prezydenckiej, Kinga Duda rozpoczęła pracę w jednej z najlepszych kancelarii adwokackich w Warszawie. Media były zaskoczone takim obrotem spraw, gdyż córka prezydenta dopiero ukończyła studia, a do tej kancelarii jest bardzo się dostać nawet doświadczonym prawnikom. Kinga jednak nie za długo tam popracowała.

„Po trzech miesiącach od rozpoczęcia nowej pracy, Kinga Duda postanowiła z niej zrezygnować. Wiadomość o zakończeniu współpracy przekazała za pośrednictwem portalu LinkedIn. Nie zamieściła jednak informacji o podjęciu nowej pracy”– donosił wtedy Fakt.

Córka prezydenta Andrzeja Dudy zostaje na dłużej w Wielkiej Brytanii

https://www.instagram.com/p/BxdA5dzIb3f/?utm_source=ig_embed

Jak się później okazało prezydentówna podjęła taki krok, gdyż otrzymała intratną ofertę trzymiesięcznego stażu w jednej z najlepszych kancelarii w Londynie.

Staż był nagrodą, którą Kinga otrzymała za reprezentowanie Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie. Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot dotyczącego prawa międzynarodowego.

Zespół, którego członkiem była Kinga Duda zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Dzięki temu właśnie mogła odbyć trzymiesięczny staż w londyńskiej kancelarii, która specjalizuje się w arbitrażu gospodarczym.

 „Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać”– wyznał w jednym z wywiadów prezydent Andrzej Duda.

Niestety prezydent będzie musiał jeszcze dłużej wytrzymywać rozłąkę z córką, gdyż ta sprawiła się na stażu tak dobrze, że otrzymała propozycję etatu.

„Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy”– donosi anonimowy informator z kancelarii prezydenta.

WLOCIE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

4 Komentarze

  1. Duda nie wiem jak cię określić.W słowniku nie ma takiego zdania,które by tyczyło ciebie a kulturalnie brzmiało.Jesteś najgorszą,podłą,kanalią.Żal mi ciebie durniu bo odpowiedzialności nie unikniesz.Ja będąc na miejscu córki wstydziłbym się takiego zera,takiej nieudolnej ofiary losu i zmienił nazwisko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*