W sieci pojawiło się nagranie z Agatą Dudą. Dla wielu będzie zaskoczeniem, nigdy wcześniej nie zrobiła nic podobnego

nagranie z Agatą Dudą

Agata Duda zaskoczyła wszystkich, jeszcze nigdy nie widzieli pierwszej damy w takim wydaniu. Żona prezydenta pokazał się z zupełnie innej strony. Polacy mogą być w szoku.

Agata Duda nie siedzi z założonymi rękami podczas pandemii koronawirusa, żona prezydenta postanowiła działać. Kobieta pokazała się wszystkim z zupełnie nowej strony, tego wcześniej nie widzieli. Nagranie, które pojawiło się w sieci zupełnie zaskoczyło internautów.

Agata Duda zaskoczyła wszystkich

Pierwsza dama nie siedzi bezczynnie podczas szalejącej pandemii koronawirusa, jako była nauczycielka postanowiła wziąć udział w akcji „#AkcjaEdukacja” i zachęcić młodszych i starszych obywateli do pozostania w domach. Agata Duda nagrała filmy, na których czyta dzieciom bajkę pt. „Malutka Czarownica”. Nie zapomniała również o dorosłych, dla nich przygotowała opowiadania Gabrieli Zapolskiej z cyklu „Menażeria Ludzka”.

Filmy z czytającą literaturę Agatą Dudą trafiły do sieci. Zostały opublikowane na platformie YouTube i wywołały duże poruszenie wśród internautów. Wszystko przez jeden szczegół, który pojawił się w wyglądzie pierwszej damy. W takim wydaniu jeszcze nigdy nie pokazała się publicznie, to ogromne zaskoczenie dla wszystkich.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, można zobaczyć żonę prezydenta siedzącą na krześle przy drewnianym stole. Za nią znajduje się duża stojąca lampa oraz kanapa, a na blacie leży kilka książek i stoi filiżanka. Kobieta ma na sobie ciemną sukienkę w jasne, roślinne wzory. Wzrok internautów przyciągnęła jednak twarz Agaty Dudy, na której, ku zaskoczeniu wszystkich, pojawiły się okulary. Pierwsza dama jeszcze nigdy nie pokazała się w nich publicznie.

Internauci zwrócili uwagę, że pierwsza dama jak zwykle zadbała o swój wizerunek i wybrała niezwykle gustowne i eleganckie oprawki, które podkreślają jej urodę. Są ciemne na górze i mają modny kształt tzw. kociego oka. Użytkownicy sieci są zachwyceni wyglądem Agaty Dudy i uważają, że okulary zdecydowanie dodały jej powagi.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Ludziom dużo nie trzeba, żeby popadli w zachwyt.
    To może jak operator pióra ubierze się w dres, patriotyczny oczywiście , założy okulary w grubych oprawkach, i zacznie czytać,, Folwark zwierzęcy,, Orwella, to drugą kadencję będzie miał murowaną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*