Od luksusu aż boli głowa. Marta Kaczyńska mieszka w obłędnych warunkach

Marta Kaczyńska mieszka w warunkach godnych do pozazdroszczenia

Marta Kaczyńska wzbudza wiele kontrowersji. Nie tylko jej powiązania rodzinne, ale także zachowanie bratanicy Jarosława Kaczyńskiego dzielą polskie społeczeństwo. Jej felietony wielokrotnie odbijały się głośnym echem w mediach społecznościowych. Jednym z nich był tekst o polskiej młodzieży, w którym to autorka zarzuca młodym ludziom brak patriotyzmu.

Marta Kaczyńska swoje felietony publikuje na łamach tygodnika Sieci, który kojarzony jest ze środowiskiem konserwatywnym. Często jednak dochodziło do sytuacji kuriozalnych, ponieważ z jednej strony kobieta krytykowała konsumpcjonizm i takie święta jak Halloween, z drugiej natomiast wszystko wskazywało na to, że jej własna córka również brała udział w zabawie przeniesionej z amerykańskiej tradycji.

Marta Kaczyńska mieszka w imponujących warunkach

Zebraliśmy zdjęcia z mediów społecznościowych, aby pokazać wam, jak mieszka Marta Kaczyńska. Ten widok może jednak wywołać zazdrość wśród wielu Polaków. Warunki, w jakich żyje bratanica Jarosława Kaczyńskiego są imponujące. Mieszkanie urządzone jest nie tylko z rozmachem, ale również w odpowiednim guście.

Przy okazji mogliśmy zobaczyć, na co szczególną uwagę zwraca Marta Kaczyńska, organizując przestrzeń wokół siebie i jak odnajdują się w niej zarówno najbliżsi, jak i zwierzęta. Przez kolejne strony będziecie mogli poczuć się trochę, jakby bratanica Jarosława Kaczyńskiego oprowadzała was po swoim apartamencie.

Marta Kaczyńska mieszka w warunkach godnych do pozazdroszczenia

Marta Kaczyńska zadbała, aby jej apartament wyglądał bardzo artystycznie. W środku można znaleźć ładne zdobienia, jak choćby eleganckie okiennice.

Marta Kaczyńska potrafi również zadbać o odpowiedni nastrój swojego apartamentu. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zwraca szczególną uwagę na małe elementy ozdobne, takie jak choćby lampki, które zmieniają atmosferę.

Wszystko wskazuje na to, że Marta Kaczyńska tak urządziła mieszkanie, aby dobrze czuła się w nim jej cała rodzina. Jej córki dzięki temu mają odpowiednie warunki zarówno do nauki, jak i odpoczynku.

Marta Kaczyńska na zdjęciach zdradza również zamiłowanie do rzeźb i wszelkiego rodzaju sztuki. Kobieta prawdopodobnie dzięki takim elementom chce tchnąć w swoje mieszkanie więcej artystycznej duszy.

Marta Kaczyńska ma też córkę, która jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie Ewy również możemy na chwilę rozejrzeć się po mieszkaniu jej mamy, które jest bardzo estetyczne.

Wygląda na to, że Marta Kaczyńska bardzo lubi też lustra. W apartamencie znajduje się prawdopodobnie kilka dużych zwierciadeł w ładnych ramkach. Nic dziwnego, że jej córka, Ewa często się w nim przegląda i fotografuje.

Marta Kaczyńska rozpieszcza nie tylko swoje dzieci. Na swoje życie nie może też narzekać piesek, który mieszka z bratanicą Jarosława Kaczyńskiego. Mała chihuahua może wylegiwać się w wygodnych fotelach na wielkich kanapach. Nie wszyscy pozwalają zwierzętom na takie luksusy.

Zdjęcia są dowodem na to, że Marta Kaczyńska spędzała aktywnie czas z dziećmi. A przynajmniej miała to w zwyczaju przed pandemią koronawirusa. Teraz jednak rząd stopniowo łagodzi obostrzenia i adwokat będzie mogła wrócić do swoich przyzwyczajeń.

Marta Kaczyńska nie ukrywa też, że zwierzęta są bardzo ważne w życiu jej i córek. Rodzina dba nie tylko o malutkiego pieska, ale także konie, których utrzymanie jest bardzo kosztowne.

Chociaż poglądy, jakie wygłasza Marta Kaczyńska mogą wzbudzać spore kontrowersje, nie można jej jednak odmówić ręki do zwierząt. Wszystko wygląda na to, że cała rodzina Kaczyńskich kocha konie z całego serca i nie dopuszcza do żadnych zaniedbań.

Minimalizm to jeszcze jedna wartość, jaką kieruje się Marta Kaczyńska, urządzając wnętrza mieszkań. Estetyka jej apartamentu jest dowodem na to, że kobieta lubi proste i ładne elementy. Przyznacie chyba, że wiele osób chciałoby mieszkać w takiej przestrzeni.

MATEUSZ SIDOREK

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*