Jasnowidz Jackowski OSTRZEGA obecny rząd! „Nie ma żartów”. TAJEMNICZE słowa

Jasnowidz Krzysztof Jackowski bardzo pilnie śledzi to, co dzieje się na polskiej scenie politycznej, a dzieje się wiele. Cały czas trwa zamieszanie z wyborami prezydenckim, do tego dochodzi poważna sytuacja w Polsce, bo od wielu tygodni wszystkich dręczy epidemia koronawirusa. Zdaniem Jackowskiego politycy powinni mieć się na baczności, bo może stać się coś, co ich wywróci!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski interesuje się wszystkim tym, co dzieje się z polską polityką. Jednak nie tylko pilnie śledzi poczynania polityków, ale też swoimi przemyśleniami dzieli się z innymi. Kilka dni temu jasnowidz Jackowski przyjrzał się rządowi. Jackowski zauważył, że ludzie są bardzo zmartwieni sytuacją i obawiają się o przyszłość państwa i gospodarki, a to jego zdaniem sprawia, iż wiele osób czuje w sobie frustrację,  zdenerwowanie, czują niemoc. – W takiej sytuacji nasze upodobania polityczne, nasi liderzy polityczni, oni mogą stracić na wartości w naszym myśleniu w jeden dzień. Jako przykład podał ministra zdrowia, na początku pandemii postrzeganego jako bohatera narodowego.

– To się w nas zmienia, ponieważ wszystko to dotyka naszego bezpieczeństwa, naszej wolności i swobód. Tu nie ma żartów – ocenił dodając, że społeczeństwo potrafi wytrzymać krótko pewne obciążenia, których nie rozumie, ale nie aż tak długo jak dwa miesiące. – Ocena i tłumaczenie, że to potrwa dłużej… że przyjdzie druga fala, to są rzeczy, które mogą wywrócić do  góry nogami polityków. Ale politycy o tym doskonale wiedzą, obecny rząd doskonale o tym wie, ale nie robi nic w tym kierunku, by złagodzić tę sytuacje, by obywatele zaczęli inaczej myśleć o rządzie, a jeśli im na tym nie zależy, to jest coś głębiej – ocenił tajemniczo.

SE.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. nie trzeba być jasnowidzem. Wystarczy wiedza z zakresu ekonomi i socjologii i historii. Kaczyński znowu chce wsadzić swego na prezydenta aby zachować możliwość brużdżenia i rozwiązać rząd. Tym sposobem chce uniknąć odpowiedzialności dziejowej za: upadek finansów państwa i niemożliwość dalszego wypłacania 500+; za zwykłe złodziejstwo prominentnych polityków w obozie partii i władzy. Za drugą falę epidemii spowodowaną brakiem działalności leczniczej i wyjątkowo kłamliwą propagandą. Tylko naród polski któremu kilkukrotnie okupanci wycinali inteligencję łatwiej uwierzy w przepowiednie niż rzeczywistą sytuację ekonomiczną kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*