Minister Błaszczak uderza w prezydenta: To nieudacznik!

W kuluarach polskiej polityki aż wrze po ostatnich spekulacjach o wymianie kandydatki Koalicji Obywatelskiej, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, na Rafała Trzaskowskiego. Powodem mają być fatalne sondaże Kidawy-Błońskiej, dającej jej rekordowo niskie poparcie. Tymczasem w prezydenta stolicy uderzył szef MON, Mariusz Błaszczak.

Nie miał litości dla Trzaskowskiego szef MON, Mariusz Błaszczak, który skomentował w Polskim Radiu możliwość “wymiany” Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego. Przypomniał m.in. początek jego kadencji jako prezydenta Warszawy i awarię w oczyszczalni ścieków “Czajka”.

– Wojsko wyręczyło niejako Rafała Trzaskowskiego poprzez postawienie mostu pontonowego i poprzez stworzenie rurociągu przesuwającego nieczystości z lewego na prawy brzeg, bo na prawym brzegu jest oczyszczalnia ścieków. No więc nieudacznik – powiedział Błaszczak.

Warto tu jednak wspomnieć, że miasto jako takie nie miało możliwości budowy mostu pontonowego, do tego uprawnienia i niezbędny sprzęt ma armia.

Błaszczak odniósł się także do słabych wyników Małgorzaty Kidawy-Błońskiej mówiąc, że jest to widoczne w sondażach.

SE.PL

Więcej postów

3 Komentarze

  1. Niech Paszczak przeczyta druzgocący raport NIK – u, że WP to…… FIKCJA!! Poza tym prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski NIE jest nieudacznikiem. Prezydent RP tak.

Komentowanie jest wyłączone.