Tajemnica maseczki prezydenta rozwikłana. Zrobiła ją Agata Kornhauser-Duda

Prezydent Andrzej Duda rozwiał wątpliwości co do jego „maseczki origami”. Okazuje się, że powstała ona z ręcznika papierowego, a za wykonanie odpowiada sama prezydentowa Agata Kornhauser-Duda.

„Czy to autentyczna maseczka? Czy można ją samodzielnie wykonać?” – pytali internauci prezydenta podczas spotkania Q&A na Facebooku.

– To są maseczki, które samodzielnie i własnoręcznie postanowiła wykonywać moja żona i rzeczywiście je robi. Robi je codziennie dla siebie, dla mnie i wszystkich innych, którzy chcą z tych maseczek korzystać. Nie był to jej pomysł, to był pomysł, który został przedstawiony, o ile pamiętam, na jednym z kanałów internetowych. Można było się zapoznać z projektem krakowskiej artystki Akademii Sztuk Pięknych, która pokazała swój pomysł na maseczkę origami  wyjaśniła głowa państwa.

Następnie Duda dodał: „Moja żona ten pomysł podchwyciła, poćwiczyła kilka chwil i udało jej się taką maseczkę wykonać. Ta maseczka okazała się bardzo ciekawa i wygodna w noszeniu”.

– Niektórzy śmieją się w internecie, że to papier toaletowy, ale to nieprawda. To ręcznik papierowy- powiedział wyraźnie rozbawiony prezydent.

DZIENNIK.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


polub nas!