W sieci pojawiło się nagranie z Agatą Dudą. Dla wielu będzie zaskoczeniem, nigdy wcześniej nie zrobiła nic podobnego

nagranie z Agatą Dudą

W sieci pojawiło się nagranie z Agatą Dudą. Dla wielu będzie zaskoczeniem, nigdy wcześniej nie zrobiła nic podobnegoŹródło: Twitter.com prezydentpl

Agata Duda zaskoczyła wszystkich, jeszcze nigdy nie widzieli pierwszej damy w takim wydaniu. Żona prezydenta pokazał się z zupełnie innej strony. Polacy mogą być w szoku.

Agata Duda nie siedzi z założonymi rękami podczas pandemii koronawirusa, żona prezydenta postanowiła działać. Kobieta pokazała się wszystkim z zupełnie nowej strony, tego wcześniej nie widzieli. Nagranie, które pojawiło się w sieci zupełnie zaskoczyło internautów.

Agata Duda zaskoczyła wszystkich

Pierwsza dama nie siedzi bezczynnie podczas szalejącej pandemii koronawirusa, jako była nauczycielka postanowiła wziąć udział w akcji „#AkcjaEdukacja” i zachęcić młodszych i starszych obywateli do pozostania w domach. Agata Duda nagrała filmy, na których czyta dzieciom bajkę pt. „Malutka Czarownica”. Nie zapomniała również o dorosłych, dla nich przygotowała opowiadania Gabrieli Zapolskiej z cyklu „Menażeria Ludzka”.

Filmy z czytającą literaturę Agatą Dudą trafiły do sieci. Zostały opublikowane na platformie YouTube i wywołały duże poruszenie wśród internautów. Wszystko przez jeden szczegół, który pojawił się w wyglądzie pierwszej damy. W takim wydaniu jeszcze nigdy nie pokazała się publicznie, to ogromne zaskoczenie dla wszystkich.

Agata Duda nie jest bezczynna, aktywnie promuje sposoby walki z koronawirusem

Na nagraniu, które trafiło do sieci, można zobaczyć żonę prezydenta siedzącą na krześle przy drewnianym stole. Za nią znajduje się duża stojąca lampa oraz kanapa, a na blacie leży kilka książek i stoi filiżanka. Kobieta ma na sobie ciemną sukienkę w jasne, roślinne wzory. Wzrok internautów przyciągnęła jednak twarz Agaty Dudy, na której, ku zaskoczeniu wszystkich, pojawiły się okulary. Pierwsza dama jeszcze nigdy nie pokazała się w nich publicznie.

Internauci zwrócili uwagę, że pierwsza dama jak zwykle zadbała o swój wizerunek i wybrała niezwykle gustowne i eleganckie oprawki, które podkreślają jej urodę. Są ciemne na górze i mają modny kształt tzw. kociego oka. Użytkownicy sieci są zachwyceni wyglądem Agaty Dudy i uważają, że okulary zdecydowanie dodały jej powagi.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

18 Komentarze

  1. Czytać każdy potrafi A może by wspomogla koleżanki nauczycielki albo zafundował parę komputerów dla biednych dzieci np z domu dziecka zawsze to coś

  2. Wszystko na pokaz,niech idzie do szpitala ,poczytać dzieciom chorym na białaczkę albo inne nowotwory.Te dzieci są ,nie zmarły wraz z pojawieniem się koronowirusa,a dama z nudów czyta przed kamerą ,dopiero lans przed wyborami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*