99,9% Amerykanów nic nie wie o największej AFERZE wojennej USA w Europie od 25 lat

AFERZE wojennej USA

99,9 procent obywateli Stanów Zjednoczonych nie ma pojęcia, że nowa „zimna wojna” przeciwko Rosji realizowana jest w największych amerykańskich manewrach wojskowych w Europie od 25 lat.

Nie słyszeli, że wojsko USA wysyła 20 000 żołnierzy z USA do Europy, aby dołączyli do 9 000 żołnierzy USA już stacjonujących w Europie i 8 000 żołnierzy z dziesięciu krajów europejskich, aby ćwiczyć prowadzenie wojny z Rosją. 37 000 żołnierzy z USA i Europy będzie częścią manewrów wojennych o nazwie Defender 2020.

Środowisko polityczne USA jest tak zdezorientowane, że wielu w USA będzie pytać, dlaczego USA prowokują działania przeciwko Rosji, takie jak te wielkie gry wojenne na granicy Rosji, kiedy prezydent USA Donald Trump wydaje się być tak dobrym przyjacielem rosyjskiego prezydenta Władimira Putina.

To ważne pytanie, które pokazuje potrzebę biurokracji USA, by mieć wroga, aby uzasadnić swój ogromny budżet wojskowy w wysokości 680 miliardów dolarów. W związku z zawieszeniem w ubiegłym roku gier wojennych przeciwko Korei Północnej w Korei Południowej i ograniczeniem operacji wojskowych w Iraku, Afganistanie i Syrii konfrontacja w Europie jest kolejnym najlepszym miejscem na próbę utrzymania kompleksu wojskowo-przemysłowego ze wszystkimi głównymi donatorami wyborów, w biznesie w roku wyborów prezydenckich w USA w 2020 r.

W celu wygenerowania amerykańskiego wsparcia narodowego i reklamy na rzecz ożywienia zimnej wojny, amerykańskie jednostki wojskowe będą pochodzić z 15 stanów USA, w tym z ważnych stanów wyborczych w Arizonie, na Florydzie, Michigan, Nevadzie, Nowym Jorku, Pensylwanii, Karolinie Południowej i Virginii.

Aby wydać wszystkie pieniądze przeznaczone na wojsko USA, ponad 680 miliardów dolarów na 2020 r., 20 000 sztuk sprzętu zostanie wysłanych do Europy w celu mobilizacji wielkości dywizji. Sprzęt wypłynie z portów morskich w ważnych politycznie stanach wyborczych w Południowej Karolinie, Georgii i Teksasie.

Podczas gdy Europejczycy będą wiedzieć o tych wydarzeniach wojskowych, ponieważ żołnierze USA będą zakłócać cywilne szlaki transportowe na 4000 km tras konwojów podczas podróży autobusem po całej Europie, większość Amerykanów będzie miała niewielką wiedzę na temat ogromnych, prowokujących przygotowań wojskowych do wojny z Rosją.

Przetłumaczył: MARCIN SZYMAŃSKI

ANN WRIGHT, WORLDBEYONDWAR.ORG

Ann Wright jest emerytowanym pułkownikiem armii amerykańskiej i byłym dyplomatą USA, która zrezygnowała w 2003 roku w opozycji do wojny USA z Irakiem. Jest członkiem zarządu Międzynarodowego Biura Pokoju i członkiem Veterans for Peace.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*