To było CIOSEM w twarz dla Polaków. Zniknęli Polacy walczący na wszystkich frontach II wojny światowej, w tym pod Monte Cassino

Polacy II wojny światowej

Czwartkowa (23.01.2020) celebra w Jad Waszem, czyli Światowe Forum Holokaustu zorganizowane przez Mosze Kantora, stała się okazją do wykreślenia Polaków z grona aliantów walczących przeciw Niemcom. Z kart historii przedstawionej na filmie zaprezentowanym w Jad Waszem zniknęli Polacy walczący na wszystkich frontach II wojny światowej, w tym pod Monte Cassino (na zdj.). Nie padło też ani jedno słowo o polskich żołnierzach, którzy walczyli z Niemcami od pierwszego dnia wojny.

W filmie wyświetlanym podczas Światowego Forum Holokaustu nie było miejsca dla polskich żołnierzy. Znalazło się za to miejsce dla Francuzów, których przedstawiono jako jednego z kluczowych aliantów. Ani słowa o kolaboracyjnym państwie Vichy. Tak wygląda fałszowanie historii, z której wykreśla się polskich żołnierzy z grona aliantów.

W filmie w ogóle nie ma mowy o Polakach mordowanych w niemieckich obozach. Według narracji przedstawionej w filmie w obozach ginęli wyłącznie Żydzi. Polacy zniknęli z kart historii II wojny światowej. Zniknęli jako ofiary. Zniknęli jako alianci. Tak fałszuje się historię. Film można zobaczyć na poniższym nagraniu od 1:47:20.

ŹRÓDŁO: WPRAWO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*