Ujawniono największy SEKRET Krzysztofa Jackowskiego. Wiadomo już, ile naprawdę zarabia

największy SEKRET Jackowskiego

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Chociaż służby podważają umiejętności, o których posiadaniu zapewnia, medium niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem. Media dowiedziały się, ile zarabia na swych wizjach.

Krzysztof Jackowski lata temu w pełni poświęcił się pracy jasnowidza. Doskonały kanał promocji swoich usług znalazł w Internecie, gdzie prowadzi relacje na żywo na platformie YouTube. Te wciąż cieszą się ogromną popularnością mimo licznych ostrzeżeń służb.

Ile zarabia Krzysztof Jackowski?

Policjanci nie od dziś apelują, aby z zaginięciami bliskich osób zgłaszać się przede wszystkim na komisariaty. Mundurowi wprost podważają dar jasnowidzenia, o którego posiadaniu przekonuje Jackowski. Mimo podobnych zapewnień wiele osób wciąż korzysta chętnie z usług medium, prosząc go o kolejne wizje. Aby je usłyszeć, trzeba oczywiście zapłacić.

Tym, co w kontekście postaci Jackowskiego może naprawdę intrygować, okazują się bez wątpienia jego zarobki. W rozmowie z „Nowości Dziennik Toruński” Jackowski zdradził, że za większość jego wizji trzeba zapłacić 200 złotych. Przyznał też, że podobna cena utrzymuje się już od lat i pozostaje niezmienna bez względu na trudność sprawy, w którą się włącza.

Jackowski o swych zarobkach

– Nie dorobiłem się na tym żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się. (…) Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy – powiedział Jackowski w wywiadzie dla medium.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*