Wygadali się na temat Kingi Dudy. Wiadomo, co stanie się z córką prezydenta

Kinga Duda

Kinga Duda długo nie chciała zdradzić, jakie ma plany na przyszłość. Dziś informacje o niej wyszły na jaw, a zdradził je jeden z polityków z otocznia prezydenta. Jest już jasne, co stanie się z córką Andrzeja Dudy.

Kinga Duda bardzo dba o to, aby jej prywatność była dobrze chroniona. Młoda córka prezydenta nie pojawia się na ściankach ani na kanapach w telewizjach śniadaniowych. Próżno szukać jej w mediach społecznościowych. Dziewczyna doskonale wie, jak postępować, aby nikt nie wiedział, czym aktualnie się zajmuje.

Ostatnie wiadomości, jakie pojawiały się w mediach na temat córki prezydenta, Andrzeja Dudy, dotyczyły rozpoczęcia pracy w jednej z warszawskich kancelarii. Minęły zaledwie trzy miesiące, a już Kinga Duda zmienia pracę. Okazuje się, że tę decyzję podjęła po tym, gdy pojawiła się przed nią wymarzona szansa.

Polityk z otoczenia prezydenta Dudy podzielił się ostatnio informacjami na temat 25-latki. Zdradził, że Kinga Duda nie została wyrzucona z pacy, jak spekulowały media, a dostała dużo lepszą propozycję. Kinga Duda miała otrzymać ofertę pracy w firmie międzynarodowej. Jej przyjaciele już dawno przekazywali, że życiowym marzeniem córki prezydenta jest praca zagranicą.

Kinga Duda idzie w ślady Roberta Lewandowskiego

– Wyjazd Kingi to sytuacja podobna do tej z Robertem Lewandowskim, który gra w Bayernie. Czy należy się smucić, że nie gra w Polsce? Lepiej życzyć powodzenia i trzymać kciuki – zdradził bliski współpracownik Andrzeja Dudy.

Przy okazji rozmowy wyszło na jaw, że Kinga Duda podpisała umowę z warszawską kancelarią tylko na trzy miesiące, bo wiedziała, że docelowo chce pracować za granica. Londyn to jedno z jej ulubionych miejsc na świecie. Kinga Duda będzie miała więc szansę tam rozwijać swoje skrzydła i wspinać się po szczeblach międzynarodowej kariery.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*