Co Jasnowidz Jackowski sądzi o Krzysztofie Bosaku i Konfederacji? Będziecie zaskoczeni [WIDEO]

Jasnowidz Jackowski

Jasnowidz Krzysztof Jackowski był gościem telewizji NCzasTV, gdzie mówił między innymi o tym, co sądzi o Krzysztofie Bosaku i Konfederacji. Wielu będzie zaskoczonych opinią słynnego widzącego z Człuchowa.

– Uważam, że pan Bosak jest człowiekiem rezolutnym. Ja go obserwuję i chwała mu za jego postawę, jeszcze przed Konfederacją, za jego patriotyzm, za jego nieugięcie – zaczął Krzysztof Jackowski.

– Uważam, że Konfederacja to jest nurt czegoś co daje nadzieję, nie tylko młodym ludziom, że pewien układ postkomunistyczny od okrągłego stołu może rzeczywiście zostać przetrącony. Tylko czy społeczeństwo jest na to gotowe, tu jest problem – dodawał najbardziej znany polski jasnowidz.

– Jakby taki pan Bosak jednak wygrał te wybory. Zdarzyłby się cud, pan Bosak wygrałby wybory. Mogłoby to być fajne, wiecie dlaczego? Bo ten młody człowiek, gdyby jakikolwiek światowy polityk coś na Polskę powiedział (…) to wydaje mi się, że pan Bosak nie pojechałby po takim polityku z buta albo nie obraziłby się. Pan Bosak, tak go oceniam, powiedziałby mu to merytorycznie, ale w taki sposób, że nawet gdyby to był pan Trump czy Putin, weszłoby mu to w buty – uważa jasnowidz Jackowski.

NCZAS.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*