Makabryczne odkrycie w Karwodrzy. Jedno ciało znaleziono w domu, drugie w studni

W jednym z domów w Karwodrzy w Małopolsce znaleziono zakrwawione zwłoki kobiety. W studni znajdującej się na posesji były zwłoki mężczyzny. Wszczęto śledztwo w sprawie.

W niedzielę wieczorem w Karwodrzy w Małopolsce policjanci dokonali makabrycznego odkrycia. W domu znajdowały się zakrwawione i okaleczone zwłoki kobiety. W studni było ciało mężczyzny w koszulce i majtkach.

Jak podaje Polsat News, trwa śledztwo sprawie. Nieoficjalnie wiadomo, że mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa.

W nocy z soboty na niedzielę w Małym Płocku w województwie podlaskim również znaleziono zwłoki w studni. To ciało 33-latka, który był poszukiwany. Wiadomo, że miał poważne problemy ze wzrokiem. Niewykluczone, że kiedy wpadł do studni, był pod wpływem alkoholu.

Pod koniec 2019 roku media informowały o zatrzymaniu 33-letniego bezdomnego. Był poszukiwany w sprawie zmasakrowanych zwłok, które odkryto w pobliskiej studni. W chwili zatrzymania miał 1,2 promila alkoholu w organizmie. Przyznał się do zamordowania młodszego kolegi.

W przeszłości był wielokrotnie karany. Odsiadywał m.in. wyrok za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, spowodowanie obrażeń ciała i bezprawne pozbawienie wolności.

POLSAT NEWS

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!