Lublin: Uszkodził 11 samochodów i uciekł. Szuka go policja

Policja w Lublinie szuka kierowcy bmw, który w czwartek wieczorem uszkodził 11 zaparkowanych aut, po czym zbiegł, pozostawiając w swoim samochodzie pijanego pasażera.

– Około 21.30 w czwartek otrzymaliśmy zgłoszenie, że w dzielnicy Felin kierowca bmw uszkodził 11 zaparkowanych pojazdów, po czym zostawił swoje auto i uciekł. Jest poszukiwany– powiedział w piątek komisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna staranował swoim bmw 11 samochodów różnych marek zaparkowanych na ul. Jagiellończyka. Auta mają uszkodzone błotniki, zderzaki i porozbijane reflektory. W porzuconym bmw pozostał pasażer. – Był kompletnie pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Będzie przesłuchany po wytrzeźwieniu – zaznaczył Gołębiowski.

Komisarz podał, że świadek, który jechał za bmw, opisał poszukiwanego, a policja zna już jego personalia. – Na razie się ukrywa, nie ma go w miejscu zamieszkania i innych miejscach, gdzie mógłby przebywać – dodał.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie spowodowania niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, grozi za to grzywna i utrata prawa jazdy. Rozpoczęła też przesłuchiwanie właścicieli uszkodzonych samochodów. Ustali wartość strat, które będzie musiał pokryć sprawca.

WIADOMOSCI.ONET.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*