HORROR w Warszawie! Młody Ukrainiec nie miał litości. W furii zadawał ciosy nożem

HORROR w Warszawie

Warszawscy policjanci zatrzymali Ukraińca. Jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa swojego kolegi. Przyczyną była prawdopodobnie kłótnia między przybyszami ze wschodu.

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna miał zadać cios nożem w okolicę klatki piersiowej pokrzywdzonemu – powiedziała w czwartek rzeczniczka wolskiej policji kom. Marta Sulowska.

Do zdarzenia miało dojść w minioną niedzielę w jednym z hosteli na warszawskiej Woli. Według śledczych, pomiędzy dwoma obywatelami Ukrainy doszło do kłótni, podczas której 30-latek zaatakował nożem pokrzywdzonego.

– Zaraz po tym mężczyzna wybiegł z budynku – poinformowała policjantka.

Policję o zdarzeniu poinformowała jedna z osób, która zauważyła rannego mężczyznę.

– Na miejscu funkcjonariusze udzielili pomocy przedmedycznej pokrzywdzonemu, który miał ranę kłutą klatki piersiowej. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala, gdzie została udzielona mu specjalistyczna pomoc medyczna – dodała.

Wskazała, że funkcjonariusze zatrzymali sprawcę niedługo po zdarzeniu.

– Śledztwo w tej sprawie wszczęła wolska prokuratura, a wyjaśnieniem okoliczności zajęli się również policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego zatrzymany mężczyzna próbował wprowadzić w błąd policjantów, co do okoliczności zdarzenia – podała kom. Marta Sulowska.

Zatrzymany 30-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa oraz gróźb karalnych i uszkodzenia ciała.  Grozi mu nawet dożywocie. Decyzją sądu podejrzany aresztowano go na trzy miesiące.

ŹRÓDŁO: PAP / NCZAS.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*