Horror w USA. Zwyrodnialec zamordował kochanka i zjadł jego jądra!

Horror w USA

Horror w USA. Mark D. Latunski zamordował młodego fryzjera, poznanego za pośrednictwem randkowej aplikacji Grindr. W Boże Narodzenie poderżnął 25-latkowi gardło. Potem w przypływie morderczej ekstazy powiesił go do góry nogami i wykastrował. Następnie ugotował genitalia i zjadł je.

Ofiarą tej bestii jest 25-letni Kevin Bacon, fryzjer i zdeklarowany homoseksualista. Jak twierdzi jego współlokatorka, młody mężczyzna w wigilię pojechał na randkę z mężczyzną, którego poznał dzięki aplikacji Grindr.

Po zaginięciu 25-latka w Boże Narodzenie, policja zaczęła go szukać. Po czterech dniach odnalazła jego samochód na parkingu w Morrice w hrabstwie Shiawassee w Michigan. Potem po śladach trafiła do domu Latunskiego. Tam w piwnicy policjanci przeżyli szok. Zobaczyli nagie, zmasakrowane zwłoki Bacona, które zwisały głową do dołu.

Jak czytamy na „Daily Mail” Latunski powiedział policjantom, że dźgnął 25-latka w plecy, potem poderżnął mu gardło. Następnie obwiązał linę wokół kostek i podwiesił pod sufitem. Następnie dodał, że gdy odciął jądra mężczyzny, ugotował je i zjadł.

Latunski został oskarżony o morderstwo i okaleczenie zwłok. 50-latek ma ponoć udokumentowane problemy psychiczne. Grozi mu nawet dożywocie.

ŹRÓDŁO: DAILY MAIL/ SUPER EXPRESS / NCZAS.COM

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*