Tragedia w Turku, nie żyje 9-letni chłopiec. Nieoficjalnie: zginął z rąk swojego starszego brata

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj w Turku w Wielkopolsce. Według nieoficjalnych informacji, w trakcie kłótni 19-latek zadał młodszemu bratu kilka ciosów nożem. Okazały się one śmiertelne. Prokuratura potwierdza jedynie śmierć chłopca, na miejscu wciąż trwają czynności.

O śmierci dziewięciolatka jako pierwsi poinformowali dziennikarze RMF FM. Chłopiec miał zginąć od ciosów nożem zadanych mu przez 19-letniego brata, z którym pokłócił się o dostęp do komputera. Podczas awantury nastolatek miał sięgnąć po nóż i pchnąć nim kilka razy młodszego brata. Prokuratura jednak nie komentuje tych doniesień.

– Mogę jedynie potwierdzić, że doszło do zdarzenia, w którym śmierć poniosło dziewięcioletnie dziecko, chłopiec. Na miejscu trwają czynności związane z zabezpieczaniem śladów i dowodów przestępstwa – mówi Onetowi prok. Aleksandra Marańda, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Koninie.

Prokuratura nie udziela informacji i osobach zatrzymanych w związku z tym zdarzeniem. Na miejscu tragedii pracuje prokurator, a także grupa dochodzeniowo-śledcza.

WIADOMOSCI.ONET.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!