Jarosław Kaczyński i alkohol. Pojawił się pewien PROBLEM

Kaczyński i alkohol

Jarosław Kaczyński przeszedł operację wszczepienia endoprotezy, po której wciąż dochodzi do siebie w szpitalu. Okres rehabilitacji może być dla polityka dość ciężki – nie dość, że jest on na silnych lekach, to na dodatek lekarze stawiają przed nim masę zakazów.

W szpitalu Kaczyńskiego odwiedzają najznamienitsi państwowi oficjele i znajomi m.in. premier Mateusz Morawiecki , minister zdrowia Łukasz Szumowski i kuzyn prezesa PiS Jan Maria Tomaszewski.

– Prezes czuje się dobrze, ale przed nim ciężka rehabilitacja – zdradza „Super Expressowi” polityk z PiS.

– Dojście do zdrowia trwa zazwyczaj sześć tygodni pod warunkiem, że pacjent będzie całkowicie przestrzegać zaleceń lekarza. Poleca się dwie kule łokciowe do 5–6 tygodni i ćwiczenia rozciągające, szczególnie mięśni kulszowo-goleniowych oraz siłowe kończyn dolnych. Po 7 tygodniach wprowadza się ćwiczenia z oporem, trening chodu z jedną kulą łokciową, a po opanowaniu równowagi i odbudowaniu siły mięśni nóg odrzuca się kule – wyjaśnił redakcji „SE” dr Robert Śmigielski.

Specjalista zdradza również, czego lekarze kategorycznie zakazali prezesowi PiS.

– Nie wolno w tym czasie spożywać alkoholu, gdyż może to opóźnić gojenie się.

Oznacza to, że przez cały okres świąteczny Jarosław Kaczyńskie nie będzie mógł zajrzeć do kieliszka z uwagi na swoje zdrowie.

ŹRÓDŁO: SUPER EXPRESS / NCZAS.COM

2 Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.