Jackowski miał porażającą wizję dotyczącą przyszłości Polski. Nic nie będzie takie samo, nasz kraj czekają wielkie zmiany

Jackowsk wizję przyszłości Polski

Jackowski miał porażającą wizję dotyczącą przyszłości Polski. Nic nie będzie takie samo, nasz kraj czekają wielkie zmiany Źródło: youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski pochwalił się kolejną wizją. Znany jasnowidz nie ma dobrych wiadomości: nasz kraj czekają niespokojne czasy, a przyszłość jest przerażająca. Jeżeli jego przepowiednie się sprawdzą, możemy oczekiwać wielkich zmian, po nich nic już nie będzie takie samo.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Zobaczył teraz, co czeka nasz kraj w najbliższym czasie. Nikt nie może być spokojny, bo wizje obejmują każdego. Nic już nie będzie takie samo, jak teraz, gdy obrazy z głowy medium z Człuchowa się spełniom.

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję

Czego dotyczyły przepowiednie jasnowidza? Krzysztof Jackowski kolejny raz podzielił się informacjami związanymi z przyszłością naszego kraju. Jak zwykle jego wypowiedzi dotyczyły polityki, która jest tematem numer jeden w Polsce w ostatnim czasie. Ledwo ucichły głosy o wyborach parlamentarnych, a już w głowie jasnowidza pojawiły się niepokojące wizje zdarzeń, które mają opanować nasz kraj.

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski

Znany jasnowidz podzielił się swoimi wizjami na temat polityki. Już wcześniej ogłaszał, że na polskiej scenie politycznej dojdzie do zmian, przewidywał także, że dojdzie do rozłamu w PiS. W jego głowie kolejny raz pojawiły się obrazy dotyczące tej samej sytuacji. Okazuje się, że jest gorzej, niż sam przewidywał niedawno.

– Ja mam wrażenie takie… Jasne było, że PiS wygra i będzie rządził następną kadencję, zresztą tutaj nie trzeba było żadnego jasnowidzenia, nie ulegało to wątpliwości. Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo… 2 lata! Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tą kadencję rządził i BACH! – dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca! – powiedział Krzysztof Jackowski.

Niepokojące wizje dotyczące skróconej kadencji PiS nie przestają pojawiać się w głowie jasnowidza. Krzysztof Jackowski nie podaje jednak powodu, dla którego dojdzie do sytuacji, że partia Jarosława Kaczyńskiego będzie rządzić krócej. Domyślić się można jednak, że sytuacja będzie bardzo poważna, a tak ważna decyzja związana będzie z ogromnymi zmianami w Polsce, które uderzyć mogą we wszystkich obywateli.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Dotychczas kaczyści, bawią się w podchody, chowanego, pomiędzy sobą, aby uzyskać przewagę ” po Jarkaczu „. Resorty siłowe i WOT, są nadal w dyspozycji kaczystów. Wewnętrzne Walki zakończy wspólny wróg i KREW na ulicach !!! Jarkacz kocha trupy i Kult Zbawcy Narodu !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*