Agata Duda wystroiła się jak petarda. W końcu przemówiła do wszystkich Polaków

Agata Duda

Agata Duda założyła nieziemską stylizację i to nie bez powodu. Pierwsza Dama w końcu przemówiła do wszystkich Polaków, a zrobiła to na szczególnie ważnym wydarzeniu. Wszyscy byli zauroczeni jej wyglądem.

Agata Duda zjawiła się na charytatywnej akcji Programu 1 Polskiego Radia „Choinki Jedynki”, gdzie jak zawsze zachwyciła swoją stylizacją. Jako honorowa patronka całego wydarzenia, Pierwsza Dama oficjalnie zabrała głos, zwracając się nie tylko do zgromadzonych, ale i wszystkich słuchaczy, którzy zasiedli przed odbiornikami.

Agata Duda wystroiła się jak petarda, by w końcu przemówić do Polaków

1 grudnia w gmachu głównym Polskiego Radia odbyło się kolejne spotkanie przyjaciół radiowej Jedynki, gdzie w ramach charytatywnej akcji są malowane świąteczne obrazy. Patronat nad wszystkim objęła żona Andrzeja Dudy, która po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Pierwsza Dama zaprezentowała się w eleganckiej kreacji niemal do kostek. Długa suknia w kolorze czarnym z beżowymi zdobieniami w zestawieniu z czarnymi botkami na obcasie prezentowała się fenomenalnie i z całą pewnością przykuwała uwagę.

Jednak to nie tylko stylizacja wzbudziła spore poruszenie, ale również słowa, które wypowiedziała do zgromadzonych.

–  To jedna z moich ulubionych akcji charytatywnych, w których mam okazję brać udział i bardzo cieszę się, że również w tym roku mogę w niej uczestniczyć. Nie mam co do tego wątpliwości, że zarówno okres przedświąteczny jak i same Święta Bożego Narodzenia mają w sobie niezwykłą magię, która sprawia, że chociaż na chwilę ustają różnego rodzaju waśnie, spory, że chcemy być blisko siebie, chcemy być razem i wspólnie działać na rzecz innych. To czas, który wyzwala w nas naturalną potrzebę czynienia dobra ale także otwiera nas na potrzeby innych, zwłaszcza tych, dla których los okazał się mniej łaskawy bądź tych, którzy z rożnych przyczyn znaleźli się w trudnej życiowej sytuacji – powiedziała Agata Duda.

Spotkanie pełne wzruszeń i radości jeszcze przez długi czas będzie głównym tematem dyskusji, a opinia publiczna nie ma wątpliwości, że żona prezydenta RP świetnie wypadła tego dnia. Choć nieczęsto zdarza się, by Pierwsza Dama oficjalnie przemawiała do Polaków, gdy już nadchodzi ten moment, za każdym razem wzbudza pozytywne emocje wśród słuchaczy.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*