Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc

Agata Duda

Agata Duda zwróciła się do wszystkich Polaków z niezmiernie ważnym apelem. Wyrywając mężowi mikrofon przekazała wszystkim zebranym, że potrzebna jest pomoc.

Agata Duda razem z mężem Andrzejem pojawili się na gali z okazji rozpoczęcia kolejnej zbiórki żywności. Pierwsza Dama wykorzystała okazję, by wystosować do wszystkich Polaków bardzo ważne słowa. Jej apel chwyta za serce.

Gala Banków Żywności zgromadziła wielu uczestników. W tym roku z okazji inauguracji 23. zbiórki Andrzej i Agata Duda objęli nad nią patronat, chcąc zachęcić Polaków do zbierania żywności przed świętami Bożego Narodzenia.

– W tej działalności Banków Żywności, w tej zbiórce dla banków, a na rzecz potrzebujących, najważniejsza jest kwestia szlachetności. W istocie w każdym z nas jest potrzeba czynienia dobra. W każdym z nas jest potrzeba tego, żeby mając, podzielić się z bliźnim, dać od siebie i z siebie chociaż jakąś niewielką cząstkę – powiedział Andrzej Duda.

Podczas występu na scenie para prezydencka wystąpiła razem. Przemawiać zaczął Andrzej Duda, a jego żona w pewnym momencie przejęła mikrofon i zwróciła się do obywateli Polski z niezmiernie ważnym apelem.

Agata Duda przejmuje mikrofon

– Mamy nadzieję, że wzorem lat poprzednich Polacy otworzą swoje serca na potrzeby tych, dla których los okazał się mniej łaskawy. I bardzo, bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej zbiórce żywności – rozpoczęła apel Agata Duda.

Pierwsza dama wspomniała, że w akcji biorą udział 32 banki żywności oraz ponad 55 tysięcy wolontariuszy. Przy okazji gali, Agata Duda właśnie im chciała podziękować za wspaniałą prace.

– Łączy was idea dobra, idea wspierania drugiego człowieka – powiedziała Agata Duda.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

  1. Nie widzę potrzeby odpowiedzi na apel, ja apeluje do p. Prezydenta i jego żony, aby oszczędzali w zarządzaniu instytucja Prezydenta i oszczędności co miesiąc przekazywali na rzecz tych co mają wielokrotnie mniej! Wstyd żebrać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*