Niemka pyta, dlaczego imigranci przybywają do jej kraju. W odpowiedzi wyzwano ją od nazistek [VIDEO]

Znany antyislamski dziennikarz, Michael Stürzenberger, odwiedził kilka dni temu Offenbach, gdzie wygłosił trwające kilka godzin przemówienie na temat islamu. Nie obyło się bez kontrowersji…

Internet obiegło nagranie, na którym widzimy spór słowny między zwolennikami niemieckiego dziennikarza a muzułmanami. Jedna z obecnych na miejscu Niemek postanowiła skorzystać z okazji i zapytać imigrantów, dlaczego przybywają do jej kraju. Pytanie spotkało się z wybuchem agresji ze strony jednej z muzułmanek.

„Dlaczego przyjeżdżasz do naszego kraju, skoro rzekomo jesteśmy tymi, którzy toczą z Wami wojnę?” – zapytała Niemka. „Urodziłam się tutaj i dorastałam tutaj. Walczę o swoją religię. Walczę o moje siostry, moje rodzeństwo. Przyjeżdżacie do krajów muzułmańskich i niszczycie tam wszystko, zabieracie wszystko, co mamy. Co powinniśmy zrobić? Gdzie indziej powinniśmy pójść?” – wykrzyknęła muzułmanka.

W odpowiedzi Stürzenberger zapytał o pochodzenie kobiety, aby móc zweryfikować, czy faktycznie toczy się tam wojna. Muzułmanka nie chciała jednak odpowiedzieć, gdyż stwierdziła, że to „nie ma znaczenia” i ważne jest to, że jest muzułmanką.

„Nie, to ma znaczenie, ponieważ my Niemcy nie toczymy wojny. Gdziekolwiek jesteśmy, jesteśmy na misjach pokojowych. W Afganistanie mamy misję pokojową, w Syrii również. Wszędzie jesteśmy na misjach pokojowych, Niemcy nigdzie nie prowadzą wojny” – podkreślił dziennikarz.

Do sporu włączył się stojący obok młody imigrant. „Kto dał Wam prawo, kto dał Wam prawo?! To jest dla mojego brata w islamie. Inshallah [jeśli Bóg pozwoli – przyp. red.] wszyscy upadniecie” – dodał.

„Kto dał Wam prawo, g*****ni naziści” – podsumowała muzułmanka i zaczęła przepychankę.

MOCNEFAKTY.COM

Więcej postów