Jackowski pilnie ostrzega Polaków. Miał straszną wizję, twierdzi, że jest się czego bać

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski przekazuje swoją ostatnią wizję. Ukazały mu się straszne sceny, którymi musiał się podzielić z Polakami. Nie ma dobrych informacji, jego zdaniem, każdemu grozi niebezpieczeństwo.

Krzysztof Jackowski  miał kolejną wizję. Tym razem jej obraz jest wyraźny, a jasnowidz twierdzi, że doskonale widzi to, co przyniesie los. Jego przepowiednia nie jest dobrą monetą dla nikogo, każdy z Polaków znajduje się w obliczu zagrożenia. Jest to najczarniejsza z wizji, jakie kiedykolwiek przekazał do wiadomości publicznej znany jasnowidz.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przekazuje kolejną wizję

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu nie przekazuje dobrych informacji dla Polaków. Obrazy w jego głowie nie tak dawno dotyczyły polityków, w tym nawet samego premiera. Dzisiaj jednak ma do przekazania widzenia, które dotyczyć będą każdego obywatela Polski, a nawet świata. Jeżeli sprawdzą się przypuszczenia jasnowidza, może dojść do opłakanego w skutkach światowego konfliktu. Krzysztof Jackowski dokładnie wie, jak najprawdopodobniej dojdzie do jego wybuchu oraz to, kto będzie za niego odpowiedzialny.

– W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane. Moim zdaniem powinniśmy się bać wybuchu III wojny światowej – przekazał Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski znowu straszy Polaków

W jego wizjach nikt już nie jest bezpieczny. Zgodnie z jego przewidywaniami wojna zniszczy cały świat, nikomu nie uda się przed nią uciec, a jej początki są już zauważalne gołym okiem.

Internauci nie kryją zaskoczenia w temacie nowej wizji. Każdy z komentujących ma nadzieję, że jasnowidz nie przewidział przyszłości, że jego wizje tym razem się nie sprawdzą. Nikt nie chce, aby obraz z głowy Jackowskiego, dotyczący światowego konfliktu, znalazł odzwierciedlenie w rzeczywistości.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  1. Niech mi ktos wytlumaczy…dlaczego akurat nasze pokolenie mialoby byc tak uprzywilejowane, ze nie zaznaloby goryczy i tragedii Wojny? Ja takiego uzasadnienia nie widzę. Ilosc konfliktow i nienawisci miedzy Krajami wcale nie jest mniejsza niz przed obiema poprzednimi Wojnami, a broni jest o wiele więcej. Na czym wiecopierac optymizm, ze wojny swiatowej nie bedzie w perspektywie , powiedzmy 20 lat?

  2. A polscy durni przywódcy jeszcze jątrzą i dolewają oliwy do ognia.Szukają na siłę wroga i prowokują wschód, ściągają OBCE wojska do kraju, ich bazy i broń i śnią o wojenkach.Jakim trzeba być debilem żeby nie wiedzieć, że dając się podpuszczać „bratu” zza oceanu,dajemy mu fory a ściągamy na własny kraj kataklizm.Bo żadna wojna wywołana przez usa nie odbywała się na jego terenie.
    Ale może to już nie jest ich kraj,może ci idioci tylko tu rządzą???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*