Znajomy ujawnia PRZYKRE informacje o kolejnym małżeństwie Kaczyńskiej

o małżeństwie Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska cały czas jest w świetle reflektorów. W sieci cały czas pojawiają się kolejne informacje na temat związków, dzieci i pracy felietonistki. Tym razem jeden z jej znajomych ujawnia, że małżeństwo może się szybko zakończyć.

Marta Kaczyńska zasłynęła w mediach jako osoba, która ma bardzo interesujące życie uczuciowe. Jej kolejne związki zawsze były uważnie obserwowane przez opinię publiczną. Nic zatem dziwnego, że losy jej najnowszego małżeństwa mało komu są obojętne. Wykorzystała to osoba z bliskiego otoczenia prawniczki i zdradziła, że ponoć szykuje się kolejny w jej życiu rozwód.

Piotr Zieliński, kolejny już mąż prawniczki, na co dzień pracuje w Warszawie, podczas gdy jego ukochana wraz z trójką dzieci mieszka w Sopocie. Para spędza ze sobą tylko weekendy i dni wolne od pracy. W ciągu roku wychodzi ich stosunkowo bardzo mało. Jednak decydując się na związek Marta Kaczyńska dobrze wiedziała, że jej partner, który prowadzi biznes w stolicy, nie zrezygnuje ze swojej posady. Wszyscy z otoczenia wiedzieli, że para będzie żyła ze sobą na odległość.

– Zamartwiała się, że mąż nie ma okazji obserwować postępów małego Stasia. Nie chciała, by umknęło mu, jak chłopiec uczy się chodzić, wypowiada pierwsze słowa. Nawet w środku tygodnia wsiada w auto i bez wahania pokonuje 350 kilometrów. Pragnie być blisko ukochanej. Zwłaszcza teraz, gdy rozpoczął się rok szkolny i Marta musi więcej uwagi poświęcić dziewczynkom. Pragnie ją odciążyć w rodzicielskich obowiązkach – podaje „dobry” znajomy małżeństwa. Jak powiedział również informator, Marta Kaczyńska nie zamierza przeprowadzić się do męża.

Po tych informacjach w internecie zawrzało. Wiele osób krytykuje felietonistkę za jej związki tym bardziej, że ta uchodzi za osobę o konserwatywnych poglądach. Część internautów dla żartu szuka kolejnego kandydata na męża bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, jednak sama zainteresowana nie komentuje plotek. Czas pokaże, czy informator miał rację.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

  • A politycznie to jesteś kto ?
   Bo wybacz nie mam czasu na analize twoich filmików (no nie przyciągają treścią)
   Może napisz co masz do przekazania . Bo obecnie jesteś na platformie która ma swoich odbiorców.
   Skierowałeś linka na swój kanał i coś tam mówisz . Dedykuje ci na dobranoc kołysankę.
   https://youtu.be/vEdCN9GZD0E

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*