Ukraińskie media: Żołnierze NATO zabili wziętych do niewoli Kurdyjek [WIDEO 18+]

Podczas operacji w Syrii żołnierze Turcji (członek NATO) zabili dwóch Kurdyjek. Wojskowi nakręcili telefonem nagranie pokazujące moment zabójstwa młodych kobiet – podaje CENSOR.NET.UA.

Na nagraniu widać, jak jedna młoda kobieta została rozstrzelana w górach przez grupę żołnierzy w tureckich mundurach, a drugiej kazali klęknąć, po czym strzelili w tył głowy.

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

41 Komentarze

   • No i co, że kobiety? Zabicie mężczyzny czy kobiety jest tak samo złe więc nie wiem czemu piszesz „do tego kobiety”, coś to zmienia? Czy mężczyzn można zabijać? Życie mężczyzny i kobiety jest warte tyle samo nie rozumiem, dlaczego odróżniasz…

    • Szanowny Anarchista, niby to nic nie zmienia. Wojna jest okrutna, ale filmowanie takich scen i ich pokazywanie to już pewien sposób zbydlęcenia. Prawdopodobnie były snajperkami i wysłały do piachu nie jednego Turka. To może być powód tej egzekucji.

    • Jak to dlaczego? Od wieków zabicie kobiet, dzieci i starców uchodziło za najbardziej haniebną rzecz. Rozumiem, że było to głównie związane z tym, że osoby te nie uczestniczyły w wojnach, były jedynie „przedmiotami”, jeńcami, zakładnikami zupełnie bezbronnymi podczas wojen. Były istotami słabszymi, a zabijanie słabszych – jest hańbą, jest karygodne, niegodne. Obecnie bywa, że kobiety garną się do broni i walczą w wojnach – w tym przypadku można je traktować na równi z mężczyznami. Ale nadal to kobieta rodzi dzieci – więc chroniło się ją i chroni jako istotę dającą życie. Poza tym, mężczyźni powinni mierzyć się sobie równymi, a nie ze słabszymi – żadna to dla nich wygrana ani zasługa, gdy mierzą się z osobą słabszą. Myślę, że przydałoby Ci się trochę lektur, poznania historii… rozumienia co z czego się bierze, z czego wynika, jakie są związki przyczynowo -skutkowe, jakie były dzieje ludzkości itp. Ludzkością rządzą wciąż te same prawa, a historia lubi się powtarzać…

     • Asia. Zadnych lektur a tym bardziej lektur o tym jak to kobiety trzeba traktować. Kiedys tak bylo bo byliście kobietami dzis jestescie pseudo kobietami zabijanie najbardziej bezbronnych czyli czlowieka w brzuchu nikt nie będzie patrzył czy kobieta na wojnie ma byc odstrzelona i koniec ja tez bym tak zrobił jak by to był snajper A nawet zwykły żołnierz.

   • Głupiś 🙁 .. Przyjdzie wojna i pod Twoje drzwi.. Sam zobaczysz.. A nadchodzi już.. I warto zacząć się uczyć NOWEJ wiedzy, np. jak po prostu przeżyć ? Ergo – nieodzownym aspektem PRZEŻYCIA – jest umiejętność ZABIJANIA (zanim zabiją ciebie..)… Radzę już zacząć.. Przynajmniej pozbywać się ciotowatej egzaltacji „nowoczesnego europejczyka” nad „zbydlęceniem i głupotą”, a nabywać (i to biegusiem, bo to już Dni Ostatnie..) – umiejętności przynajmniej OBRONY, której integralną składową będzie umiejętność ZABIJANIA. Także i „jeńca”, który – w razie miękkiego serca (i doopy) – zabije CIEBIE :). Jeśli mamy PRZEŻYĆ to, co nadchodzi i wygonić okupanta, który nam zaorał i zrabował naszą Ojczyznę.. TEGO SAMEGO okupanta, który pociąga za sznurki tam – na terenie Syrii…

  • A co ty gościu Pierdolisz, jestem Żołnierzem zawodowym i jak każdego żołnierza nie tylko w strukturach NATO obowiązują mnie konwencje oraz wszelkiego rodzaju prawa międzynarodowe, te tureckie ścierwa to nie żołnierze a zbrodniarze wojenni których powinno sie za to zgodnie z prawem postawić przed plutonem egzekucyjnym!

   • Prawo, prawem, honor, honorem… rzeczywistość, rzeczywistością. Wspomnijmy Wołyń. Wspomnijmy Katyń. Teraz pomyślmy o konwencjach z dupy. Do tej pory nikt nie odpowiedział za Wołyń i nikt nie odpowiedział za Katyń. Gdzie są konwencje? Gdzie międzynarodowe prawo i sądy? Gdzie sprawiedliwość? Historia uczy, że plugawi i ohydni zbrodniarze z białymi kołnierzykami nakładają konwencje, by ucywilizować swoje zbrodnie i założyć kajdany na ludzi prawych i honorowych, by byli nieefektywni w zwalczaniu zbrodniarzy. Czy jetem za wojną? Nie! Czy jestem za zabijaniem? Nie. Ale… lepiej zginąć w walce niż jak zadrutowany prosiak dostać kulkę w łeb, albo patrzeć się jak dzicz nabija na sztachety twoje dzieci, gwałci córkę, żonę, torturują i z takim widokiem w pamięci umrzeć. To spotkało naszych rodaków. Na wojnie konwencja to gówno podeptane przez zwycięzców. Gówno w trakcie wojny i gówno po wojnie. Nie miejcie złudzeń. Czy jestem przeciw konwencjom? Nie. Ale wiem, że wróg nie uhonoruje konwencji, a moja wiara w konwencje będzie oznaczała śmierć moją i mojej rodziny, kiedy nadejdzie wojna. Bo jeżeli nadejdzie oni będą eksterminować wszystkich Polaków, elitę już wyrżnęli rękoma Niemców, Ruskich i Żydów.

  • Absolutnie nie!! NATO jest największym  wrogiem ludzkości!!
   Jest to najbardziej mordercza, zbrodnicza, faszystowska, militarna organizacja na całej ziemi, odpowiedzialna za śmierć wielu milionów ludzkich istnień. Stawiając się jako gorliwy obrońca demokracji – NATO dokonywało, oraz nadal dokonuje wielu masowych rzezi.
   NATO to czysto szatańska armia skąpana obficie w morzu niewinnej krwi.
   Armia USA, główny trzon NATO to także satanizm, a jej przedstawicielem był do niedawna założyciel szatańskiej sekty Seta – pułkownik Michael Aquino, oskarżany bezskutecznie o pedofilię, obecnie emerytowany.
   Przyczyna istnienia tej organizacji jest wyraźnie kłamliwa i nie ma ona niczego wspólnego z jej działaniami na arenie międzynarodowej.
   Początkowym celem istnienia NATO była obrona militarna przed atakiem ze strony Związku Radzieckiego i jego państw satelickich. Z czasem jednak organizacja stała się elementem utrzymania równowagi strategicznej między ‚Wschodem i Zachodem’. Po rozpadzie Układu Warszawskiego pełni rolę stabilizacyjną, podejmując działania zapobiegające rozprzestrzenianiu konfliktów regionalnych. NATO
   Jakoś NATO nie zapobiegło żadnej z ostatnich wojen, które samo wytworzyło. Powyższy cel to jawne kłamstwa!

 1. To wyciekło. A ile tego co tam wyprawiają nie wyciekło, ale po prostu nie nakręcili. Powinni zostać wyrzuceni z NATO. Ale kto wiem czym jest NATO, ten rozumie, że marne na to szanse.

 2. Trudno ,ale muszę po tym co zobaczyłem. Jebać turasów. Jebać kozojebców. Jan III Sobieski by wiedział co z tym bydłem zrobić. Co kurwa robi nasz rząd? Wypierdolić dyplomatów pieszo przez Czechy i żadnej turystyki do hamów! Przepraszam ,ale musiałem.

 3. Prawo, prawem, honor, honorem… rzeczywistość, rzeczywistością. Wspomnijmy Wołyń. Wspomnijmy Katyń. Teraz pomyślmy o konwencjach z dupy. Do tej pory nikt nie odpowiedział za Wołyń i nikt nie odpowiedział za Katyń. Gdzie są konwencje? Gdzie międzynarodowe prawo i sądy? Gdzie sprawiedliwość? Historia uczy, że plugawi i ohydni zbrodniarze z białymi kołnierzykami nakładają konwencje, by ucywilizować swoje zbrodnie i założyć kajdany na ludzi prawych i honorowych, by byli nieefektywni w zwalczaniu zbrodniarzy. Czy jetem za wojną? Nie! Czy jestem za zabijaniem? Nie. Ale… lepiej zginąć w walce niż jak zadrutowany prosiak dostać kulkę w łeb, albo patrzeć się jak dzicz nabija na sztachety twoje dzieci, gwałci córkę, żonę, torturują i z takim widokiem w pamięci umrzeć. To spotkało naszych rodaków. Na wojnie konwencja to gówno podeptane przez zwycięzców. Gówno w trakcie wojny i gówno po wojnie. Nie miejcie złudzeń. Czy jestem przeciw konwencjom? Nie. Ale wiem, że wróg nie uhonoruje konwencji, a moja wiara w konwencje będzie oznaczała śmierć moją i mojej rodziny, kiedy nadejdzie wojna. Bo jeżeli nadejdzie oni będą eksterminować wszystkich Polaków, elitę już wyrżnęli rękoma Niemców, Ruskich i Żydów.

 4. Główną siłą w NATO jest najbardziej zasłużona w zbrodniach przeciwko ludzkości armia USA!
  USA posiada ponad 150 baz wojskowych na całej ziemi i w ten sposób wiele państw jest pod całkowitą kontrolą Watykanu. Armia USA najczęściej dokonuje ‚korekcji’ wtedy, kiedy jakiś państwo nie chce się poddać zbrodniczej polityce USA. Rzeczywistym celem istnienia NATO jest wspieranie armii USA w największych konfliktach.

 5. Mordy NATO i tortury celowo rozgłaszane po całym świecie powodują skrajną nienawiść Muzułmanów do Chrześcijan.
  Po to wysyła się oddziały NATO z wielu państw, aby Muzułmanie nienawidzili wszystkich białych Chrześcijan. Owa nienawiść jest w chwili obecnej bardzo wyraźnie widoczna i objawia się w niemal każdym państwie posiadającym uciekinierów ze stref działań wojennych NATO.
  Nie jest także tajemnicą, że terrorystyczna, islamska organizacja ISIS została założona przez USA/Izrael z polecenia papieża Franciszka, który obecnie przez wielu ludzi tytułowany jest imamem, z powodu jego miłości do Muzułmanów, a zwłaszcza ich ‚stylu życia’.
  Wystarczy przyjrzeć się nieco bliżej światowej polityce i natychmiast wyraźnie widać , że owa polityka jednoznacznie zmierza ku III Wojnie Światowej i rzeczywiście celem tej wojny jest niezwykła rzeź Chrześcijan, a w szczególności Słowian. Brakuje nam tylko wystawienia na widok publiczny doktryny lucyfera, którą mają nam ujawnić po owej wojnie.
  Jest to jedyne logicznie wyjaśnienie całej sytuacji światowej w chwili obecnej, a dowody są dostępne w niemal każdym detalu.

 6. Ludzie co to robią, nie są ludźmi, tylko ich przypominają z wyglądu,niema porównania do niczego, mam nadzieję że jednak będzie sprawiedliwość kiedyś dla tych zbrodniarzy,każdy z nas do żyje jakiegoś wieku czy będzie stary czy nie ,pewnie kiedyś przyjdzie taki dzień i może powie sobie w duszy co ja zrobiłem,szkoda że tak jest ,wiem że nie wszyscy mieli życie kolorowe itd ,ale nikt nie może odbierać drugiemu człowiekowi życia, dzisiaj patrzę na to że jednak najgorsza rasa to rasa ludzka ,bo nie mogą żyć jednak w zgodzie szkoda tej naszej ziemi dla tych ułomnych ludzi co nie rozumieją co to jest życie,nic pisać by się mogło o tym całe życie, a i tak jest jak jest …na świecie.Mam nadzieję że.jest jednak sprawiedliwość po śmierci.

 7. jak długo jeszcze ludzie będą tak otępiani głupi i bezlitośni manewrują nami bogaci a my durni chłopi pozbawiamy się życia i honoru dla kogo żołnierz broniący kraju swego u siebie jest bohaterem ale gdy opuszcza swój kraj z bronią i zabija kobiety dzieci jest zwykłym śmieciem i bandytom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*