MOCNE słowa Kaczyńskiego o śmierci b. ministra PiS. „To nie przypadek”

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński podzielił się swoim zdaniem na temat śmierci byłego ministra swojej partii. Pojawiły się mocne słowa, które prezes PiS wypowiedział w dzień, w którym dowiedzieliśmy się, że minister Szyszko nie żyje.

Jarosław Kaczyński robi, co tylko może, żeby przekonać społeczeństwo do głosowania na PiS. Wybory zbliżają się wielkimi krokami, a już w najbliższą niedzielę Polacy staną przy urnach, by oddać swój głos. Zostały dwa dni do ciszy wyborczej i politycy dwoją się i troją, by zachęcić do siebie ostatnich niezdecydowanych.

Dzisiaj również pojawiła się bardzo smutna wiadomość. Były minister Jan Szyszko nie żyje i właśnie na temat tej śmierci wypowiedział się prezes rządzącej partii.

Jarosław Kaczyński wypowiada mocne słowa na temat śmierci polityka

Wybory już w najbliższą niedzielę, a PiS wykorzystuje ostatnią chwilę, by zachęcić Polaków do oddania głosu. Na kończącym się konwencie partii w Katowicach przemawiał dzisiaj prezes partii rządzącej, Jarosław Kaczyński.

Korzystając z chwili uwagi, odniósł się w swoich słowach do tragedii, która wydarzyła się dzisiejszego poranka. Mianowicie złożył hołd zmarłemu ministrowi Szyszce. Zaznaczył również w swojej wypowiedzi, że moment śmierci wcale „nie jest przypadkowy”.

– Majestat śmierci nie pozwala mu dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz – powiedział rozpoczynając przemówienie.

Oprócz Jarosława Kaczyńskiego w Kielcach przemawiał także obecny premier Mateusz Morawiecki, który przedstawiał plany PiS, kiedy już uda im się przedłużyć kadencję na następne cztery lata. W najbliższym czasie mają zamiar zainwestować w polską wieś i przyczynić się do jej rozwoju.

– Dzisiaj dzień z jednej strony pełen dobrych wydarzeń, ale mamy też to wydarzenie wyjątkowo smutne. Odszedł nasz stary kolega, towarzysz drogi, odszedł przedwcześnie, w wyjątkowych okolicznościach – powiedział Jarosław Kaczyński upamiętniając Jana Szyszkę.

PIKIO.PL

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*